Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304
  • 957x304
  • baner www aplik 957 x 304
  • OLIMPgetslim2
  • baner www 957 x 304px 19 - 20 tydz

„Szajbus i pingwiny” oraz „7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – Nowe przygody” premierowo w kinach sieci Multikino

7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody_PLAKAT

Szajbus i pingwiny” oraz „7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – Nowe przygody” premierowo w kinach sieci Multikino

8 lipca br. w kinach sieci Multikino premierę będą miały „Szajbus i pingwiny” oraz animacja „7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – Nowe przygody”. Dzięki akcji „Rodzina do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej.

7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody_PLAKAT

Celem akcji „Rodzina do kina” jest zachęcenie rodzin z dziećmi do wspólnego spędzania czasu w kinie oraz popularyzowanie oglądania filmów na dużym ekranie. Obejrzany w gronie najbliższych film to inspiracja do ciekawych rozmów oraz przemyśleń, a spędzony w kinie czas to okazja do integracji i budowania rodzinnych więzi. Ambasadorami akcji „Rodzina do kina” są aktorzy Aneta Todorczuk-Perchuć oraz Marcin Perchuć z córką Zosią i synem Stasiem oraz blogerzy Maria i Jakub Paskowie z córką Gabrysią, prowadzący najpopularniejszy blog parentingowy oczekujac.pl.

Szajbus i pingwiny_PLAKAT

W lipcu sieć Multikino w ramach akcji „Rodzina do kina” zaprasza między innymi na film „Szajbus i pingwiny”, czyli zabawną i podnoszącą na duchu historię sympatycznego, choć kompletnie nieobliczalnego czworonoga, który ocalił przed zagładą stado pingwinów. Ponadto premierę będzie miała animacja „7 krasnoludków i Królewna Śnieżka – Nowe przygody”. W świecie Siedmiu Krasnoludków nie ma czasu na nudę. Tu ciągle coś się dzieje. Pewnego dnia uciekająca przed złym wilkiem Zosia zostaje uratowana przez przebojowych małych bohaterów, o wielkich sercach. Krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką pomogą dziewczynce odnaleźć tatę. Podczas wielkiej wyprawy czeka ich mnóstwo przygód z pięknym, bajkowym przesłaniem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a siła miłości, która łączy rodzinę, pozwoli odnaleźć się kochającym osobom, nawet na końcu świata.

Dzięki akcji „Rodzina do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17.00, na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych.