Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • baner główny_niedziela
  • szewc_FB1
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Weekend rabatów w nowym sklepie Komfort w Galerii Olimp

291x154

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planują remont lub wykańczanie domu, albo po prostu chcą ocieplić swoje wnętrze miękkim dywanem lub przytulną wykładziną. W Galerii Olimp otwiera się właśnie sklep sieci Komfort. Nowocześnie zaaranżowany salon pierwszych klientów powita w czwartek, 27 października.

Otwarciu towarzyszy akcja rabatowa. W dniach 27-30 października (czwartek-niedziela) cały asortyment sklepu dostępny będzie taniej o 20%*, a ceny wybranych produktów spadną nawet o połowę.

W nowocześnie zaaranżowanym wnętrzu znajdziemy wszystko na podłogi: panele laminowane i LVT, podłogi drewniane, wykładziny dywanowe i elastyczne oraz szeroki wybór dywanów w różnych stylach. Uzupełnieniem są akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Marka Komfort słynie również z profesjonalnego doradztwa oraz szerokiej gamy usług związanych z montażem i pielęgnacją podłóg.

Sklep Komfort znajdować będzie się w północnej części Galerii Olimp na pierwszym piętrze obok Multikina.

Lokalizacja:
Galeria OLIMP
Lublin ul. Spółdzielczości Pracy 36b

Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota 10:00 – 21:00
niedziela 10:00 – 20:00

*oferta nie dotyczy usług oraz produktów przecenionych

Więcej informacji www.komfort.pl

***
Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Przez 25 lat obecności na rynku Komfort osiągnął pozycję lidera swojej kategorii i jednej z najbardziej znanych polskich marek. Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 100 sklepów (własnych oraz franczyzowych) w całym kraju oraz za pośrednictwem sklepu on-line na www.komfort.pl. Siecią zarządza spółka Sklepy Komfort S.A.

b1-otwarcie-prev