Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304WYPRZEDAŻE
  • galeria_olimp_957x304_v2
  • 957x304

Święty Mikołaj spotkał się dziećmi w Galerii Olimp.

img_5798-kopiowanie

W pierwszą niedzielę grudnia Galerię Olimp odwiedził prawdziwy Świty Mikołaj! Razem ze swoimi pomocnikami – elfami, skrzatami i śnieżynkami przywiózł mnóstwo prezentów i przygotował całą gamę zabaw i konkursów dla najmłodszych. Dzieci miały więc wyjątkową okazję do całodniowego szaleństwa z ich ulubionym Świętym.

Zabaw i uciech nie było końca. Na scenie przed wielką choinką dzieci bawiły się w zabawach integracyjnych, śpiewały piosenki, rozwiązywały zagadki, ścigały się w workach i w tunelu i łowiły piękne kolorowe rybki z jeziora. Każdy z maluchów mógł także pomalować sobie buźkę z Reniferem Rufolfem, poszaleć na warsztatach kuglarskich z psotnymi skrzatami i wykonać własnoręcznie piękne ozdoby świąteczne, które zawisną na choinkach świątecznych.

Mikołaj przygotował też wiele konkursów dla dzieci oraz ich rodziców. Ich zwycięzcom wręczył wartościowe nagrody i upominki w tym ten największy – samochodzik akumulatorowy BMW i8 Concept, który przygotowała w swoim konkursie Wypożyczalnia Autek dla Dzieci Super Car. Zwycięzcą okazał się mały Piotruś, który ułożył niezwykły wiersz o Super Car. Z kolei Kamilek będzie mógł się cieszyć z 15 darmowych karnetów na przejazdy.

Na zakończenie mogliśmy podziwiać niezwykłe pokazy kuglarskie elfów i skrzatów i dynamiczny pokaz tańca Grupy Mozaika ze Szkoły Podstawowej nr 43 w Lublinie.

Mikołaj wraz ze elfami i śnieżynkami udał się już podróż powrotną do swojego domu na dalekiej północy, obiecał lecz że jeszcze do nas wróci i będzie pamiętał o wspaniałej zabawie z naszymi maluchami.