Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304
  • 957x304
  • baner www aplik 957 x 304
  • OLIMPgetslim2
  • baner www 957 x 304px 19 - 20 tydz

Wielki Kiermasz Świąteczny, 9 – 23 grudnia w Galerii Olimp.

olimp_kiermasz_1920x1080

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na największy w regionie Świąteczny Kiermasz naturalnej żywności, rękodzieła artystycznego, tradycyjnych dekoracji i upominków.

Już od teraz aż do 23 grudnia Galeria OLIMP codziennie wypełniona będzie smakami i tradycyjnymi wyrobami, które powinny znaleźć się na wszystkich świątecznych stołach.

Podczas tegorocznej edycji Kiermaszu oprócz doskonałych produktów nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla każdego. Kumulację wydarzeń zaplanowaliśmy na weekend 17 – 18 grudnia. To bezsprzecznie największy kiermasz świąteczny w regionie – udział w nim weźmie ok. 100 wystawców. Swoją obecność zapowiedzieli artyści, rzemieślnicy i rękodzielnicy, którzy zaprezentują bogatą ofertę artykułów związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia , tradycyjnych ozdób oraz kuchni regionalnej. Zapraszamy na pokazy wyrobu dekoracji i degustacje potraw świątecznych.

Podczas finału akcji charytatywnej „Kucharze Dzieciom”, najlepsi lubelscy szefowie kuchni na żywo będą gotować i częstować niepowtarzalnymi potrawami świątecznymi. Wśród specjalnych gości znajdą się m.in. Kevin Aiston i uczestnicy programów Hell’s Kitchen i Top Chef. Finał akcji odbędzie się w sobotę i w niedzielę (17-18 grudnia) w środkowej części Galerii obok fontanny.

Kiermasz Świąteczny to najlepsza okazja aby dokonać zakupów najlepszych, sprawdzonych produktów na nadchodzące Święta. Gwarantujemy, że nie zabraknie stroików, bombek, autorskich wyrobów rękodzieła, drobiazgów na upominki, wędlin, pieczywa, serów, nalewek oraz wszelkich smakołyków dla łasuchów.

W tych dniach znajdziecie Państwo najwyższej jakości tradycyjne wyroby prezentowane bezpośrednio przez ich twórców.

Serdecznie zapraszamy,

olimp_kiermasz