Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304
  • 957x304
  • Olimp_FS_957x304
  • 957x304
  • baner www 25.04.2019
  • baner www 957 x 304px 19 - Aplikacja

Dzień Kobiet w Galerii Olimp. „Miasteczko Zdrowia i Urody” już 8 marca!

8 marca 2017 ekran 1980 x 1080

 

Z okazji dnia kobiet, jak co roku, zapraszamy do udziału w akcji „Miasteczko Zdrowia i Urody”, które odbędzie się w najbliższą środę (8 marca) w Galerii Olimp w godz. 15-19. W ten wyjątkowy dzień wszystkie Klientki będą mogły skorzystać z nieodpłatnych porad specjalistów min. w zakresie dietetyki, ginekologii i onkologii, a także z porad fryzjera czy wizażysty. Na scenie zobaczymy też bogaty program artystyczny a każda z Pań będzie mogła liczyć na miły upominek.

Akcja prozdrowotna „Miasteczko Zdrowia i Urody” skierowana jest do mieszkanek Lublina, w trakcie której będzie można skorzystać z nieodpłatnych porad specjalistów min. w zakresie dietetyki, ginekologii i onkologii. Będzie to również doskonała okazja do zrobienia badań profilaktycznych min. zmierzenia poziomu glukozy, cholesterolu, ciśnienia tętniczego krwi, określenia substancji smolistych w wydychanym powietrzu, dokonania pomiaru BMI, określenia poziomu procentowego udziału tkanki tłuszczowej i mięśniowej w składzie ciała. Będzie również można zapisać się na badanie cytologiczne i mammograficzne. Specjaliści doradzą jakie wybrać kosmetyki oraz jak dobrać strój do okazji i figury oraz fryzury.

Ponadto w programie przewidziano wiele innych atrakcji i konkursów z nagrodami, pokazy karate oraz występy artystyczne i kwiaty dla Pań. Wszystko to będzie odbywało się w miłej atmosferze przy piosenkach zespołu Pozytyvni.pl, a do hartowania się będą zachęcać członkowie Lubelskiego Klubu Morsów. Na scenie zobaczyć będzie też można pokazy mody wiosennych kolekcji w niepowtarzalnej aranżacji uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha, pokaz zumby w wykonaniu trenerów i klubowiczów Get Gym i wiele innych ciekawych atrakcji przygotowanych na święto naszych Pań. Rok 2017 to rok jubileuszu Miasta Lublina, o którym przypomni wystawa eksponatów muzeum farmaceutycznego przygotowana przez Cefarm Lublin.

Zapraszamy do Galerii Olimp w godzinach od 15:00 – 19:00.

Organizatorem akcji jest Miasto Lublin oraz Galeria Olimp.

Plakat 110 x 70 8 marca 2017 wersja www mini