Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • letnie_wyprzedaże
  • baner główny_niedziela
  • baner_główny_16.07
  • baner główny_kuchnie
  • baner-www-957x304px

Konkurs kulinarny „Francja na talerzu” – znamy zwycięzców!

IMG_9335

Znamy już zwycięzców Konkursu kulinarnego „Francja na talerzu”, który odbył się w ramach Dnia Dziecka Kuchennych Rewelacji w Galerii Olimp. Spośród wszystkich zespołów najlepsi okazali się Ola i Adam, reprezentanci Prywatnego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie. To oni przygotowani najlepsze według jury potrawy, na które składały się polędwica z dorsza po prowansalsku, tapenada oraz ratatouille.

W nagrodę Ola i Adam zabiorą całą swoją klasę na wycieczkę, wraz z fundatorem nagrody głównej – Biurem Podróży Continetnal Travel w Galerii Olimp. Bo najważniejsze w życiu to cieszyć się swoim sukcesem razem z najbliższymi!

Dziękujemy wszystkim młodym kucharzom, którzy rywalizowali dziś w konkursie i przygotowali te wspaniałe dania. Dziękujemy też w imieniu Carrefour Market, który w nagrodę za znakomitą postawę i kulinarną inspirację wręczył im wszystkim kosze swoich najlepszych produktów.

Gratulujemy i życzymy Wam dalszych sukcesów w Waszej kulinarnej przygodzie!

A jeśli Wy też macie ochotę na przygotowanie ciekawych i niebanalnych potraw, przypominamy że wszystko co do nich potrzebne znajdziecie w nowym Carrefour Market w Galerii Olimp.