Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304
  • 957x304
  • baner www aplik 957 x 304
  • OLIMPgetslim2
  • baner www 957 x 304px 19 - 20 tydz

Carrefour Market w Galerii Olimp już otwarty!

IMG_8615

Od 31 maja br. Lublinianie mogą robić zakupy w nowym Carrefour Market – pierwszym w Lublinie supermarketem francuskiej sieci w segmencie premium. Mieszkańcy miasta odnajdą w nim szeroki asortyment produktów, w tym bogaty wybór wędlin i serów, produkty od lokalnych i regionalnych dostawców oraz artykuły o wysokich walorach zdrowotnych.

Oferta supermarketu Carrefour z segmentu premium to przede wszystkim najwyższa jakość produktów, elegancki i delikatesowy wystrój wnętrza, oraz nowoczesne rozwiązania handlowe. W supermarkecie, na powierzchni około 1 500 mkw., klienci znajdą ponad 16 tysięcy różnych produktów, w tym przede wszystkim szeroki wybór produktów świeżych, w tym prawie 200 rodzajów warzyw i owoców na „Targu Świeżości”. Ważnym elementem oferty będą produkty pochodzące od lokalnych dostawców.

W supermarkecie klienci mogą skorzystać z wyrobów Naszej Wędzarni, gdzie do wyrobu wędlin stosowane są sprawdzone receptury wędzenia na ciepło dymem wytwarzanym z drewna drzew liściastych. Dzięki temu wyroby wędzarni posiadają wyjątkowy smak oraz aromat, a dzięki zachowani najlepszych standardów procesu produkcji klienci mają pewność najwyższej jakości i świeżości kupowanych mięs. Dodatkowo, z myślą o wszystkich miłośnikach piw, w Strefie Alkoholi, Carrefour udostępnia szeroką gamę piw regionalnych.

W supermarkecie nie zabrakło również produktów naturalnych z linii „Jakość z Natury Carrefour”, które są produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa, a ich jakość kontrolowana jest przez Carrefour „od pola do talerza”. Klienci mogą kupić też liczne produkty z asortymentu Kuchni Świata, w tym oryginalne francuskie produkty regionalne pod marką Reflets de France oraz włoskie specjały marki Terre d’Italia – dostępne wyłącznie na półkach sklepów Carrefour w Polsce.

Szeroki asortyment produktów spożywczych uzupełnia 250 produktów dedykowanych osobom szczególnie dbającym o zdrowie i alergikom. W specjalnej strefie zdrowia klienci znajdą m.in. produkty bio i ekologiczne, dla diabetyków, bezglutenowe, bez laktozy, sojowe oraz o obniżonej zawartości tłuszczu.

W nowym supermarkecie, mieszkańcy Lublina mogą przystąpić do programów oszczędnościowych. W ramach „Karty Dużej Rodziny”, każda rodzina z miasta i okolic, która posiada co najmniej trójkę dzieci, może skorzystać z rabatu aż do 10% na całe swoje zakupy. Na podobny rabat mogą liczyć również osoby powyżej 60. roku życia, w ramach cieszącej się dużą popularnością „Karty Seniora”. W każdy wtorek seniorzy będą mogli otrzymać 10% rabatu na swoje zakupy. Ponadto sklep oferuje akcję promocyjną „Zyskuj na okrągło”, która umożliwia zakup określonych artykułów w stałej, okrągłej cenie. Promocja obejmuje szereg produktów codziennej potrzeby z różnych kategorii.

Z kolei klienci korzystający ze smartfonów będą mogli skorzystać z aplikacji mobilnej Mój Carrefour, która oferuje m.in. dostęp do programu lojalnościowego z kuponami rabatowymi. Bezpłatną wersję aplikacji można pobrać na urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS, a następnie zapisać się do programu lojalnościowego w aplikacji lub przenieść do niej swoją plastikową kartę lojalnościową, zyskując dostęp do dodatkowych kuponów rabatowych. Użytkownicy mogą przeglądać oferty zniżek na urządzeniach mobilnych, zapoznać się ze zdjęciem produktu, opisem oferty (wraz z informacją o zmniejszeniu wartości zakupów, warunkiem przyznania rabatu oraz datą ważności), a także samodzielnie aktywować wybrane kupony. Aktywowany kupon jest automatycznie przypisany do karty. Ponadto, klienci mogą zbierać punkty za zakupy w supermarkecie Carrefour. Po uzbieraniu 600 punktów klient otrzyma tzw. E-Kupon Nagrodę o wartości 10 zł do wykorzystania podczas następnych zakupów w supermarkecie. Wyeliminuje to ryzyko zgubienia kuponu – zostanie on automatycznie przypisany do Karty klienta w aplikacji.

O najwyższą jakość obsługi klienta w sklepie przy Al. Spółdzielczości Pracy 34 dba ponad 40 pracowników z Lublina i okolic. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 21.00 oraz w niedzielę w godzinach 9.00 – 20.00.