Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_BW_957x304
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Najbliższe premiery i wydarzenia specjalne w Multikinie!

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

 

Od 19 stycznia Multikino zaprasza na pokazy premierowe:

Ø  polską komedię „Atak paniki” w doborowej obsadzie z Arturem Żmijewskim, Agnieszką Popławską, Grzegorzem Damięckim i Dorotą Segdą;

Ø  „DJ” – inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię o utalentowanej, undergroundowej polskiej DJ-ce;

Ø  wzruszający dramat o tolerancji „Cudowny chłopak”;

Ø  film animowany „Tedi i mapa skarbów”.

 

Ponadto w ramach wydarzeń specjalnych Multikino zaprezentuje:

  • 21 stycznia | Teatr Bolszoj | Romeo i Julia
  • 24 stycznia | Przedpremierowo! | Podatek od miłości
  • 25 stycznia | NTL | Piotruś Pan
KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Atak paniki” w komedii pomyłek premierowo w Multikinie

Atak paniki” to wielowątkowa historia pozornie niezwiązanych ze sobą osób, które w pewnym momencie doświadczają… tytułowego ataku paniki. W filmie, który na ekrany Multikina wchodzi od 19 stycznia, brawurowo swoje role odegrali m.in. Artur Żmijewski, Magdalena Popławska, Grzegorz Damięcki, Dorota Segda.

Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.  

Atak paniki” to brawurowa komedia, w której nic nie jest tym, czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo. Nagromadzenie dotąd niewypowiedzianych emocji spowoduje, że pod wpływem na pozór mało istotnych wydarzeń dojdzie do prawdziwej emocjonalnej erupcji…

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Klubowo w Multikinie, czyli premiera filmu „DJ”

Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, ukazana poprzez losy niezwykle utalentowanej, undergroundowej polskiej DJ-ki Mini. „DJ” to film o ambicji, nieustannej pogoni za marzeniami, a przede wszystkim o postrzeganiu świata poprzez kulturę „Love Yourself”. Multikino zaprasza na pierwsze pokazy premierowe już od 19 stycznia.


Akcja dzieje się w środowisku kultury klubowej. Główna bohaterka o pseudonimie DJ Mini jest piękna, ambitna i bardzo utalentowana muzycznie. Wykształcona artystycznie i zakochana w muzyce elektronicznej zupełnie nie wierzy w siebie i swoje umiejętności. Kiedy marzenie staje się ambicją, przeradza się w przekleństwo. A kiedy izolacja prowadzi do wyścigu z własnym ego, oddala od miłości do samego siebie.

DJ” to pierwszy film w kinie europejskim, przedstawiający to muzyczne zjawisko z perspektywy kobiecej. W rolę tytułowej bohaterki wciela się Maja Hirsch. W obrazie występują ponadto: Daniel Olbrychski, Robert Gonera,
Cristian Solimeno, Miltos Yerolemou.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Lekcja tolerancji w Multikinie, czyli „Cudowny chłopak” premierowo

od 19 stycznia

19 stycznia na ekranach kin sieci Multikino premierowo pojawi się „Cudowny chłopak” – opowieść o Auggiem, która poruszy nawet najbardziej zatwardziałe serca. Tytułowy bohater ma zdeformowaną twarz. Musi stawić czoła światu, w którym kultywowany jest nieskazitelny wygląd, a człowieka niejednokrotnie ocenia się po tym, jak wygląda.

Film oparty jest na międzynarodowym bestsellerze o tym samym tytule. Auggie ma kochającą rodzinę – rodzice dają mu mnóstwo miłości, świetnie dogaduje się ze swoją siostrą. Można powiedzieć – szczęściarz. A jednak nie do końca – chłopiec ma zdeformowaną twarz. Właśnie zaczyna naukę w szkole publicznej. I tu pojawiają się prawdziwe trudności. Wyśmiewany i pogardzany przez rówieśników próbuje udowodnić, że najważniejsze jest nie piękno zewnętrzne, ale to, co mamy w środku. Jednak świat dzieci potrafi być wyjątkowo okrutny…

Odtwórcy głównej roli Jacobowi Tremblay’owi towarzyszą Julia Roberts i Owem Wilson.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Tedi i mapa skarbów” od 19 stycznia w Multikinie

Wielka przygoda, niebezpieczne odkrycie i przyjaciele, na których można polegać na dobre i na złe – Multikino zaprasza całe rodziny na ekscytującą wyprawę z bohaterami filmu animowanego „Tedi i mapa skarbów”.

Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami słynnej archeolożki Sary Lavroff. Sara odnalazła bowiem papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto.

Pełne radości ponowne spotkanie Tediego i Sary szybko zamienia się w niebezpieczną przygodę. Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chce osiągnąć wieczne, niekończące się bogactwo. Wspólnie z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi będzie musiał użyć wszystkich swych mocy, by uratować Sarę. Przyjdzie mu przemierzyć cały świat, a po drodze pozna nie tylko nowych przyjaciół, ale także nowych wrogów.

Romeo_i_Julia-BOLSHOI

Romeo i Julia” na żywo z Teatru Bolszoj 21 stycznia 2018 roku

w wybranych kinach sieci Multikino!

21 stycznia 2018 roku w wybranych kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć inscenizację „Romeo i Julia”.

Wielu choreografów sięgało i nadal sięga po baletową wersję tragedii Williama Shakespeare’a. W cyklu transmisji z Teatru Bolszoj podziwialiśmy już wersję Jurija Grigorowicza, teraz czas na nowe spojrzenie na historię kochanków z Werony w choreografii Aleksieja Ratmańskiego, byłego dyrektora baletu Bolszoj w latach 2004-2008, obecnie choreografa – rezydenta American Ballet Theatre. Ratmański powraca do Moskwy by po raz pierwszy od 2008 roku przygotować nowy balet specjalnie dla zespołu Teatru Bolszoj.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Multikino zaprasza na pokazy przedpremierowe filmu „Podatek od miłości”

Strzała Amora potrafi dosięgnąć w najmniej oczekiwanym momencie i połączyć uczuciem nawet najbardziej skrajne życiorysy. Przekonają się o tym Klara i Marian, których połączy… afera podatkowa. Multikino zaprasza na „Podatek od miłości”, który przedpremierowo zaprezentowany zostanie już 24 stycznia.

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się w sobie. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

PiotrusPan-NTL

Piotruś Pan” z National Theater w Londynie 25 stycznia 2018
w Multikinie!

British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Piotruś Pan”
z National Theater w Londynie. Retransmisję przedstawienia będzie można zobaczyć 25 stycznia 2018 o godzinie 18.00 w wybranych kinach sieci Multikino
w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”.

Gdy Piotruś Pan, przywódca Zagubionych Chłopców, traci swój cień, mądra
i dzielna Wendy pomaga mu ponownie się z nim połączyć. W podziękowaniu za tę przysługę zostaje zaproszona do Nibylandii, gdzie wróżka Dzwoneczek, indiańska księżniczka Tygrysia Lilia i mściwy pirat Kapitan Hook już czekają i zapraszają do przeżywania barwnych przygód. Orgia magii, muzyki i wyobraźni dla małych i dużych. Każde dziecko będzie zachwycone, w każdym dorosłym obudzi się dziecko.