Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • odczaruj_jesień  
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie
  • baner www 957 x 304px 41 tydz

XXVI Finał WOŚP w Lublinie w Galerii Olimp! Już 14 stycznia!

Olimp_WOSP_291x154

XXVI Finał WOŚP w Lublinie w Galerii Olimp! Już 14 stycznia!

 

 

XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Lublin gra razem z całą Polską!

Już 14 stycznia 2018 r. odbędzie się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tradycyjnie w drugą niedzielę roku, tysiące ludzi wspólnie zagra aby pomóc potrzebującym. Na ulicach pojawią się wolontariusze z charakterystycznymi puszkami z serduszkiem, w niezliczonych miejscach od wielkich miast po małe miejscowości Sztaby WOŚP zorganizują niepowtarzalne w skali kraju różnorodne atrakcje ubarwiające ten szczególny dzień. Znani artyści, osobistości mediów, służby medyczne i mundurowe oraz wszyscy, którzy poprzez swój wkład chcą nieść pomoc, na hasło Jurka Owsiaka, już od rana rozpoczną wspólne orkiestrowe granie.

W ten dzień na terenie całej Polski odbędzie się wiele ważnych wydarzeń kulturalnych
i rozrywkowych, a także akcji profilaktycznych, które uświetnią i ubarwią wielką zbiórkę środków przeznaczonych dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych.

Do największej Orkiestry świata jak co roku włącza się Województwo Lubelskie i Miasto Lublin. Wolontariuszy zaangażowanych przez Sztaby będziemy mogli spotkać na terenie całego Miasta, przede wszystkim tam, gdzie zorganizowane zostaną mniejsze i większe wydarzenia w ramach Lubelskiego Finału Wielkiej Orkiestry.

Podczas lubelskiego Finału na wszystkich czekać będzie wiele atrakcji z wielkim koncertem plenerowym na czele. Innych atrakcji też nie zabraknie. Zobaczyć będzie można liczne występy artystyczne, akcje profilaktyczne, pokazy sportowe a przede wszystkim wielki, plenerowy koncert muzyczny, na którym zobaczymy między innymi: Marcin Kruk Band, Kacper Gołda, Daria Kowolik. Gwiazdą najbliższej Orkiestry będzie dobrze wszystkim znany zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz ! Zespół pojawi się na scenie plenerowej w północnej części Centrum (obok kina) o godzinie 20.00, kiedy to rozpocznie swój występ razem z efektownym pokazem sztucznych ogni w ramach Światełka do Nieba.

Jak co roku organizację imprezy wspiera wiele instytucji i firm. Są to między innymi Urząd Miasta Lublin, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, mBank, , służby medyczne z Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej a także szereg organizacji i osób indywidualnych. Wielkim wsparciem są także firmy z Lublina i Województwa Lubelskiego, bez których wkładu nie udałoby się zorganizować imprezy o tak dużym rozmachu.

Zapraszamy wszystkich Państwa na XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie do Galerii Olimp przy Al. Spółdzielczości Pracy 32-36 b w Lublinie.

Do zobaczenia 14 stycznia 2018 r. !!!

Olimp_WOSP_1920x1080