Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304
  • 957x304
  • baner www aplik 957 x 304
  • OLIMPgetslim2
  • baner www 957 x 304px 19 - 20 tydz

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w Galerii Olimp!

0001

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej w Galerii Olimp.

Już w sobotę 24 marca w ramach Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej zorganizowanej przez Towarzystwo Studentów Stomatologii będą prowadzone bezpłatne badania i konsultacje stomatologiczne.

Celem obchodzonego 20 marca Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej jest upowszechnianie wiedzy o znaczeniu zdrowia jamy ustnej, także w kontekście ekonomicznym oraz promowanie profilaktyki. Właśnie 24 marca (sobota) w godz. 11:00-17:00 studenci stomatologii będą przeprowadzać bezpłatne badanie i konsultacje stomatologiczne.

W ramach badań każdy będzie mógł otrzymać informacje o stanie zdrowia jamy ustnej i możliwościach leczenia, a przede wszystkim wiedzę, jak zapobiegać powstawaniu chorób zębów i przyzębia. Oprócz tego w ramach akcji będzie można wykonać pomiary ciśnienia, zbadać poziom glukozy we krwi, a także dokonać pomiaru masy ciała i wskaźników BMI, zawartości tkanki tłuszczowej i wody w organizmie.

Ponadto w ramach Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej znajdzie się coś dla dzieci-gry i zabawy edukacyjne. Zostaną też zaprezentowane szczoteczki elektryczne marki Philips a także rozdane upominki dla uczestników akcji.

Na badania i konsultacje nie trzeba się zapisywać.

Zapraszamy do środkowej części Galerii Olimp przy fontannie.

0001