Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304
  • 957x304
  • baner www aplik 957 x 304
  • OLIMPgetslim2
  • baner www 957 x 304px 19 - 20 tydz

Wielki Festiwal Wielkanocny w Galerii Olimp!

miniatura wpisu

Wielki Festiwal Wielkanocny w Galerii Olimp!

Już w dniach 22– 30 marca w Galerii Olimp odbędzie się największy w regionie „Festiwal Wielkanocny”. W tych dniach Galeria OLIMP wypełniona będzie smakami i tradycyjnymi wyrobami, które powinny znaleźć się na wszystkich świątecznych stołach.

Festiwal Wielkanocny wpisał się już w tradycję naszego Centrum Handlowego i od kilku lat niezmiennie przyciąga rzesze klientów swoją wyjątkowością i bogatym programem. Podczas wydarzenia Klienci mają okazję do poznania tradycji świątecznych i ludowych oraz zakupu wyjątkowych ozdób świątecznych. Wśród wystawianych wyrobów znajdą się: pisanki, palmy wielkanocne, stroiki świąteczne, wyroby z drewna, ceramika, malarstwo na szkle, witraż, obrusy, obrazy, rękodzieło, kompozycje kwiatowe, rzeźba, malarstwo, garncarstwo, wikliniarstwo, koronkarstwo, haft, szydełko, tkactwo, dywaniki, serwety, świece, poezja, biżuteria, produkty ekologiczne. Szczególnie bogato zapowiada się oferta degustacji ciast, wędlin, pieczywa, nalewek i potraw regionalnych, prezentowanych przez wystawców.

Wszystkie eksponowane wyroby są selekcjonowane pod kątem pochodzenia oraz metod tradycyjnego wyrobu. Przy okazji Festiwalu można nie tylko skorzystać z tej wyjątkowej oferty ale też spotkać tych, którzy wyrobem takich rzeczy się zajmują. Festiwal jest największą tego typu imprezą w naszym regionie.

Serdecznie zapraszamy!

Olimp_FW_1920x1080