Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304
  • 957x304
  • baner www aplik 957 x 304
  • OLIMPgetslim2
  • baner www 957 x 304px 19 - 20 tydz

NAJBLIŻSZE PREMIERY I WYDARZENIA SPECJALNE W MULTIKINIE!

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

 

 

Od 26 kwietnia Multikino Lublin zaprasza na pokazy premierowe filmu „Avengers: Wojna bez granic”.

Wraz z zakupionym biletem widzowie będą mogli otrzymać w kasie kina plakat z podobizną jednego z bohaterów marvelowskiego uniwersum.

Majówka w Multikinie upłynie pod znakiem pokazów przedpremierowych – serdecznie zapraszamy na „Rampage: Dzika furia” oraz „Strażnicy cnoty”.

Ponadto w ramach wydarzeń specjalnych Multikino zaprezentuje:

 

  • 1 maja | Liga Mistrzów UEFA | Real Madryt – Bayern
  • 2 maja | Liga Mistrzów UEFA | Roma – Liverpool
  • 6 maja | El Clasico | FC Barcelona – Real Madryt

 

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Avengers: Wojna bez granic”, czyli superbohaterowie

i moc atrakcji w Multikinie

O „Avengers: Wojna bez granic” z pewnością można powiedzieć, że jest to wydarzenie w historii kina bez precedensu. Spektakularne starcie na śmierć i życie, przygotowywane od dekady i obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Multikino zaprasza na pierwsze pokazy od 25 kwietnia. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zdobycia plakatu z jednym z bohaterów

Widzów, którzy odliczają dni do premiery, z pewnością ucieszy fakt, iż już 25 kwietnia we wszystkich kinach sieci Multikino odbywać się będą specjalne pokazy przedpremierowe. Z kolei dzień później, czyli 26 kwietnia, Multikino zaprasza do swoich kin na pierwsze seanse premierowe.

Dodatkowo na fanów marvelowskiego uniwersum, którzy między 30 kwietnia a 6 maja wybiorą się do Multikina na „Avengers: Wojna bez granic”, czeka w kasie kina wyjątkowy plakat B1 z podobizną jednego z trzech bohaterów – Iron Mana, Kapitana Ameryki i Thora.

Avengersi ramię w ramię z innymi superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny. Film wyreżyserowali Anthony i Joe Russo na podstawie scenariusza Markusa & Stephena McFeely’ów, a wyprodukował Kevin Feige. Producentami wykonawczymi są Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo i Stan Lee.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

 

Majówka w Multikinie: Przedpremierowe pokazy „Rampage: Dzika furia”

Prymatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson) stroni od ludzi. Zamiast ich towarzystwa woli spędzać czas z George’em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Multikino zaprasza na majówkowe przedpremierowe pokazy filmu „Rampage: Dzika furia”.

Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

 

Majówka w Multikinie: Przedpremierowe pokazy „Strażników cnoty”

Kiedy rodzice trzech nastoletnich dziewczyn odkrywają treść ich wspólnej umowy o utracie dziewictwa podczas balu wieńczącego rok szkolny, postanawiają zrobić wszystko, by pokrzyżować im plany… Multikino zaprasza na przedpremierowe pokazy komedii „Strażnicy cnoty”, która od pierwszej minuty zagwarantuje śmiech do łez.

W reżyserskim debiucie Kay Cannon, scenarzystki serii „Pitch Perfect”, zobaczymy m.in. Leslie Mann („Inna kobieta”, „40 lat minęło”), Ike’a Barinholtza („Sąsiedzi”, „Legion samobójców”), Johna Cenę („Wykolejona”, „Tata kontra tata”).

DigiPoster-UEFA-polfinal-4mecze

Finał coraz bliżej – Multikino zaprasza na mecze rewanżowe Ligi Mistrzów UEFA

Wielki finał zbliża się! Na murawie pozostali najlepsi z najlepszych. Multikino zaprasza na prawdziwe sportowe emocje, które z pewnością będą towarzyszyć meczom rewanżowym Ligi Mistrzów UEFA.

1 maja o godz. 20:30 rewanżowy mecz 1/2 finału rozegrają Real Madryt i Bayern, z kolei dzień później, 2 maja, o godz. 20:30 widzowie zobaczą spotkanie Romy z Liverpoolem.

Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będzie można obejrzeć w jakości HD (High Definition) zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Multikino udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom UEFA Champions League. 

Platforma nc+ zaprasza do Multikina na Ligę Mistrzów UEFA.

Harmonogram transmisji pozostałych meczów Ligi Mistrzów UEFA w Multikinie:

Finał: 26 maja 2018 (sobota), 20:30

Organizator: Multikino S.A.

DigiPoster-EL_Classico

El Clasico na wielkim ekranie tylko w Multikinie!

Transmisja El Clasico, FC Barcelona vs. Real Madryt na ekranach kin tylko w sieci Multikino! To wyjątkowe wydarzenie zobaczymy dzięki współpracy z Eleven Sports.

Już 6 maja o godzinie 20:40 Multikino wspólnie z Eleven Sports pokaże mecz Ligi Hiszpańskiej – FC Barcelona vs. Real Madryt na wielkich kinowych ekranach!

El Clasico to jedno z największych i budzących największe emocje spotkań piłkarskich w Europie. Zmagania dwóch najbardziej utytułowanych klubów Ligi Hiszpańskiej będzie można obejrzeć w jakości HD (High Definition) zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku!

Eleven Sports zaprasza do Multikina na to wyjątkowe wydarzenie.

Multikino udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom La Ligi oraz Realu Madryt i FC Barcelony.

El Clasico: FC Barcelona – Real Madryt

6 maja 2018 (niedziela), 20:40

Więcej informacji pod linkiem:

https://multikino.pl/wydarzenia/sport/el-clasico-fc-barcelona-vs-real-madryt