Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • galeria_olimp_957x304_v2

Sklep Maxi Zoo-wielkie otwarcie 4 lipca!

291x154_bez_adresu

 

 

Sklep Maxi Zoo – wielkie otwarcie 4 lipca!

Już 4 lipca w środkowej części Galerii Olimp otworzy się nowy sklep sieci Maxi Zoo.  Właściciele mogą przychodzić na zakupy ze swoimi pupilami, dla których zawsze dostępne są darmowe przekąski.  Sklep rozpoczyna działalność już w środę 4 lipca, a w sobotę 7 lipca zaprasza przez cały dzień miłośników zwierząt wraz z pupilami na specjalne atrakcje, przygotowane z okazji oficjalnego, uroczystego otwarcia. W programie między innymi darmowe konsultacje z behawiorystą oraz liczne konkursy z nagrodami oraz atrakcje dla najmłodszych.

W dniach 4-7 lipca sklep kusić będzie specjalną promocją -20% na wszystkie artykuły. Warto sprawdzić samemu, dlaczego Maxi Zoo to sklep „kochany przez zwierzęta”.

Oferta Maxi Zoo jest tak obszerna, że z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Ponad 6000 artykułów przeznaczonych dla miłośników zwierząt i ich pupili – nie tylko psów i kotów, lecz także ptaków, gryzoni oraz ryb akwariowych. W Maxi Zoo można znaleźć aż trzynaście marek własnych we wszystkich kategoriach cenowych.

Wyposażony w specjalistyczną wiedzę personel sklepów, chętnie udziela fachowych porad dotyczących wyboru diety, dbania o zdrowie i odpowiedniej pielęgnacji każdego zwierzaka.

Sklep, wierny swojej misji, aby czynić świat miejscem przyjaznym dla wszystkich stworzeń, nie prowadzi sprzedaży zwierząt.

 

Zapraszamy do środkowej części Galerii Olimp !

 

Pierwszy sklep Maxi Zoo w Polsce otwarto w 2012 roku. Dziś, po pięciu latach działalności, Maxi Zoo ma już 25 nowoczesnych sklepów w całej Polsce..

1024x768_bez_adresu