Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • galeria_olimp_957x304_v2

Karta Stałego Klienta Galerii Olimp!

baner www aplik 291 x 154

Karta Stałego Klienta Galerii Olimp!

Zakładasz w minutę, korzystasz od razu, a kartę masz zawsze w telefonie – w aplikacji goodie możesz założyć Kartę Stałego Klienta Galerii Olimp. Z goodie nigdy jej nie zgubisz i zyskasz dostęp do wielu zniżek i wydarzeń.

goodie to nowoczesna, przyjazna i bezpłatna aplikacja mobilna oraz strona internetowa, w której znajdziesz kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe. Z goodie możesz przeglądać oferty restauracji z najlepszymi zniżkami i okazjami. Z goodie obserwujesz swoje ulubione marki i otrzymujesz powiadomienia PUSH ze specjalnymi ofertami i zniżkami oraz wydarzeniami w Galerii Olimp. Korzystanie z kuponów rabatowych, gazetek i wszystkich promocji z goodie jest bardzo wygodne, łatwe i bezpłatne!

Pobierz aplikację goodie i ciesz się okazjami.

Co zyskujesz z Kartą Stałego Klienta Galerii Olimp?

Założenie karty pozwoli Ci uzyskać dostęp do zniżek w sklepach, punktach usługowych i restauracjach. Karta Stałego Klienta pozwoli Ci brać udział w ekstra wydarzeniach na terenie centrum takich jak: pokazy mody, noce zakupów, wystawy.

Nie zastanawiaj się! Pobierz aplikację goodie z App Store lub Google Play, załóż Kartę Stałego Klienta Galerii Olimp i ciesz się jeszcze większymi zniżkami.

Zapraszamy na stoisko Goodie znajdujące się w południowej części Galerii Olimp. Nasze hostessy pomogą pobrać aplikację a w zamian poczęstują słodkim upominkiem!

fb-olimp