Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304WYPRZEDAŻE
  • galeria_olimp_957x304_v2
  • 957x304

Walentynki w Galerii Olimp

baner291x154-px

Romantyczny pobyt w hotelu pięciogwiazdkowym  z zabiegami SPA, zabiegi w SPA dla dwojga, romantyczna kolacja, biżuteria, karta podarunkowa to nagrody w walentynkowej  zabawie „Zdobądź klucz do miłości” zorganizowanej w naszej Galerii. Aby wygrać jedną
z nagród, wystarczy zrobić zakupy w Galerii Olimp i wybrać szczęśliwy klucz.

Główną atrakcją tegorocznych Walentynek będzie zabawa pod nazwą „Zdobądź klucz do miłości” Konkurs rozpocznie się w piątek 8 lutego 2019 r. a zwycięzców poznamy w Walentynki we czwartek 14 lutego. Aby wygrać jedną z nagród, należy pośród 150 kluczy znaleźć ten pasujący do jednej z pięciu kłódek. Kłódki oraz klucze znajdować będą się na specjalnym stanowisku ustawionym w patio głównym Galerii. Klucz można otrzymać robiąc zakupy za 50 zł w jednym ze sklepów Galerii oraz wypełniając specjalny kupon konkursowy.

Na zwycięzców zabawy czekają cenne walentynkowe nagrody m.in. pobyt w hotelu pięciogwiazdkowym z zabiegami SPA i kolacją, zabiegi dla dwojga w SPA w hotelu pięciogwiazdkowym, romantyczna kolacja w wybranej lubelskiej restauracji, biżuteria, karta podarunkowa galerii Olimp.

Do udziału w konkursie „Zdobądź klucz do miłości” zapraszamy od piątku 8 lutego do czwartku 14 lutego 2019 r.

FINAŁ KONKURSU W DNIU ZAKOCHANYCH 14 LUTEGO W GODZINACH OD 13.00 DO 19.00

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU 14 LUTEGO O GODZ. 16:00

Dodatkowo z okazji Walentynek Galeria Olimp przygotowała wiele atrakcji m.in. pokazy makijażu, walentynkowe  konkursy z nagrodami, romantyczną muzykę, kącik plastyczny dla najmłodszych.

Regulamin i szczegóły konkursu :

Regulamin Konkursu – Klucz do miłości