Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • galeria_olimp_957x304_v2

obiekty galerii

Galeria Olimp składa się z kilku połączonych ze sobą obiektów, stanowiących jedną całość. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest poruszanie po całym terenie centrum bez konieczności wychodzenia z budynku. Każda z części ma swój unikalny charakter, związany z posiadaną przez siebie ofertą.

OLIMP I

Jednokondygnacyjna, środkowa część Galerii przy głównym parkingu w pobliżu restauracji Mc Donald’s. Budynek, z charakterystyczną fontanną jest pierwszym obiektem funkcjonującym jako Galeria Olimp, powstałym już w 2000 roku. W części tej znaleźć można przede wszystkim ofertę sklepów odzieżowych i obuwniczych w małych, przytulnych butikach. Na terenie tej części działa też Salon Szkła i Porcelany HERA, Drogeria Natura, Klub Fitness Get Gym oraz park rozrywki ze ściankami wspinaczkowymi Sky Park. Znajdują się tu również Restauracja orientalna LE VAN, restauracja rybna Rybarbar oraz Kawiarnia Kaktus Cafe. Po obydwu stronach budynku, na poziomie pierwszego piętra, zlokalizowana jest część biurowa. Swoje siedziby mają tu Market Ubezpieczeń oraz Administracja Galerii.

olimp_1

 

OLIMP II

Obiekt dwupiętrowy, połączony z najnowszą częścią centrum. Charakteryzuje się ofertą butików mody damskiej (Fashion Freak, Ramoneska, Olmar, Olimpia, De Facto), bielizny i strojów kąpielowych (Triumph, LaVantil, Gatta). Sklep Puma Mustang Outlet oferuje modną odzież sportową i casual. Największymi z butików w tej strefie są Top Secret (damska i męska moda soft office oraz znajdujący się na pierwszym piętrze salon z garniturami Dream Collection. Znajduje się tu również Sklep i serwis komputerowy Arrakis. Na poziomie parteru zlokalizowana jest Kawiarnia Central Park oraz Biuro Obsługi Klienta, czynne w godzinach otwarcia Galerii.

olimp_2

OLIMP III

Znajdująca się po zachodniej stronie centrum trzykondygnacyjna konstrukcja, z udogodnieniami komunikacyjnymi w postaci windy oraz schodów ruchomych. Podobnie jak w przypadku sąsiedniej części znajdują się tu butiki mody damskiej i męskiej (Green Point, Verima, Franco Feruzzi, Qiuosque, Cross, Tiffi, 4 You). Na poziomie pierwszego piętra mieszczą się salony z bielizną Esotiq oraz Atlantic, a także salon szkła i porcelany Hera Home.  Zlokalizowany jest tu też sklep z zabawkami Fantazja oraz Kwiaciarnia Impresja. Na najwyższej kondygnacji znaleźć można część restauracyjną, w której funkcjonują Matsu Sushi & Matsu Wok oraz restauracja indyjska Rani.

olimp_3

OLIMP IV

Największa część Galerii Olimp, zlokalizowana po południowej stronie kompleksu handlowego. Obejmuje ona trzy poziomy handlowe, parking podziemny oraz parking wielopoziomowy, liczący pięć kondygnacji.

olimp_4_garaz

Obiekt połączony jest z innymi częściami Galerii, przestronnym, przeszklonym łącznikiem, scalającym go z pozostałymi częściami centrum.

olimp_4_zew

Na najniższym z poziomów handlowych znajduje się hipermarket budowlano – dekoracyjny Leroy Merlin. Ponad nim zlokalizowane są dwa poziomy Galerii z bogatą ofertą branży odzieżowej, obuwniczej, wyposażenia wnętrz, zdrowia i urody oraz usług. Charakterystyczną cechą największej części Galerii jest szeroka ofertą butików modowych dla zróżnicowanej grupy odbiorców. Modę damską reprezentują butiki Tommy Jeans/Calvin Klein, Armani Exchange, Versace, Aryton, Unisono, Max Mara, Bialcon, Monnari, Flash Moda, Vissavi. Bardzo bogata jest również oferta skierowana dla mężczyzn, szczególnie w segmencie mody oficjalnej. Oferują ją salony Giacomo Conti, PAWO, Bytom,  Arturo Bruni,Kubenz, Vistula oraz Wólczanka. Licznie reprezentowane są też marki oferujące styl casual m. in. Reserved, Kappahl, House, Cropp Town oraz sportowy – Adidas, Sizeer, 4F oraz największy sklep z odzieżą i akcesoriami sportowymi – Go Sport. Najważniejszymi salonami z obuwiem i galanterią skórzaną są Kazar, CCC, Wojas,  Visconi oraz Venezia. Na terenie tej części centrum zlokalizowane są też butiki z odzieżą dziecięcą Coccodrillo, Reporter Young oraz Kanz. Biżuteria, dodatki i akcesoria znajdują się w salonach Apart, W. Śliwiński, Yes, Briju, Amazona oraz na stoisku Portofino. Ofertę w zakresie zdrowia i urody znaleźć można w Perfumerii Sephora, Drogerii Natura i stoiskach korytarzowych m. in. Quick Nails Bar oraz Neo Nails. Ofertę uzupełniają punkty usługowe (m. in. Salony Orange, Plus GSM, T-Mobile, Play, UPC, Biuro Podróży ITAKA, Pralnia, Usługi Ubezpieczeniowe, Zegarmistrz, Kantor wymiany walut, szewc oraz pasmanteria z usługą przeróbek krawieckich) oraz Bank Millenium.

olimp_4

Szeroko reprezentowana jest też branża gastronomiczna. Na poziomie parteru działa kawiarnia Cukiernia Sowa oraz Czekoladowa Solidarność, natomiast na poziomie piętra znajduje się przestronna część restauracyjna z ofertą Restauracji Cleopatra, Subway i Cukierni Williams.

olimp_4_v2

W Galerii znaleźć można także Salon Multimedialny Empik. Na najniższej kondygnacji, obok parkingu podziemnego działa też, największy w Lublinie, tor kartingowy Cartmax.

OLIMP V

Najnowsza część Galerii Olimp, funkcjonująca od listopada 2013 roku. Znajduje się po północnej stronie kompleksu handlowego. Trzykondygnacyjny obiekt centrum posiada przede wszystkim przeznaczenie rozrywkowe oraz ofertę familijną. Najważniejszym elementem oferty tej części centrum jest Multikino. Jest to pierwszy w Lublinie multipleks kinowy tej sieci. Widzowie mogą skorzystać z ośmiu komfortowych sal kinowych, wyposażonych w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D, z najnowocześniejszym systemem dźwiękowym. W kinie przewidziano miejsca dla 1200 osób, w największej Sali może zasiąść ich aż 300. Ofertę rozrywkową Galerii stanowi również klub sportowo-rozrywkowy Masters, w którym znajdą się stoły do gry w bilard i snookera, tory bowlingowe, centrum laserowe Mania Strzelania oraz część restauracyjna. Tuż obok mieści się największe w Lublinie Centrum Rozrywki dla Dzieci Koziołek. Oba punkty działają na poziomie drugiego piętra nowej części Galerii.

olimp_5_v2

Obok kina, na poziomie pierwszego piętra, powstała przestronna strefa food court z bogatą ofertą gastronomiczną. Znalazły się tu Restauracja Meksykańska Megustas, Pizzeria Stopiątka, Cukiernia Williams, Pierogi od Kucharek, Smak Bar oraz Gofry Ireny. Na pierwszym piętrze funkcjonuje także sklep odzieżowy To Next, sklep z odzieżą dziecięcą 5.10.15. oraz wykładziny i panele Komfort.

Na poziomie parteru najwięcej powierzchni zajął Toys „R”Us. Jest to największy w regionie sklep z zabawkami oraz artykułami dla dzieci, o powierzchni 1700 metrów kwadratowych. Na tym samym poziomie funkcjonuje także Supermarket Stokrotka, oferujący produkty spożywczo-przemysłowe, Media Expert działający w branży Multimedia, RTV, AGD, drogeria Rossmann, Pepco, Ziaja, Kolporter, Roma Salonik dobrego smaku i aromatu, oraz Kantor.

olimp_5