Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • galeria_olimp_957x304_v2

KARTA PODARUNKOWA

Karta podarunkowa mini

Czy kiedykolwiek miałeś dylemat jakim prezentem obdarować bliską osobę? A może ktoś wręczył Ci prezent, który nie był do końca zgodny z oczekiwaniami? Teraz możesz zapomnieć o podobnych wahaniach! Karta Podarunkowa Galerii Olimp to pewność, że Twój prezent będzie zawsze trafiony! To nowoczesny i niezwykle praktyczny sposób na udany podarunek, dzięki któremu obdarowana osoba będzie mogła wybrać upominek według swoich własnych potrzeb i preferencji!

Kartą Podarunkową można realizować płatności w sklepach i punktach usługowych na terenie Galerii Olimp, akceptujących karty płatnicze MasterCard. Daje to możliwość wyboru prezentu spośród szerokiej oferty centrum! To doskonałe rozwiązanie na każdą okazję: święta, urodziny, imieniny, ślub, rocznicę czy walentynki. Zaskocz swoich najbliższych wręczając im Kartę Podarunkową Galerii Olimp!
Najlepszy Podarunek … Dla Ciebie!

• Czym jest Karta Podarunkowa Galerii Olimp?
Karta Podarunkowa Galerii Olimp to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Podaruj ją swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest to również idealny prezent dla Twoich pracowników lub kontrahentów! Dzięki niej obdarowana osoba będzie mogła zrobić wymarzone zakupy w wybranym sklepie Galerii Olimp. Jest to idealne i wygodne rozwiązanie zwłaszcza w zbliżającym się okresie świątecznym.

• Jak działa Karta Podarunkowa Galerii Olimp?
Karta Podarunkowa Galerii Olimp jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid MasterCard, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Galerii Olimp akceptujących płatność MasterCard. Karta jest jednorazowego doładowania, a transakcji nią możesz dokonywać w wielu punktach, aż do wyczerpania limitu dostępnego na karcie lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).

• Gdzie można zakupić Kartę Podarunkową Galerii Olimp?
Kartę Podarunkową Galerii Olimp możesz zakupić w sklepie Salon Szkła i Porcelany HERA w starej części Galerii Olimp, na pierwszym piętrze tuż obok sklepu Quiosque  codziennie w godz. 10.00-21.00, jak również na stronie internetowej klikając TUTAJ i zasilić dowolną kwotą od 30 zł do 4000 zł gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Kupując kartę płacisz tylko kwotę zasilenia karty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 15 minut od jej zakupu.

Jak można sprawdzić stan środków na Karcie Podarunkowej Galerii Olimp?
♦ Stan środków na karcie możesz sprawdzić :
♦ na stronie internetowej Galerii Olimp www.galeriaolimp.com.pl
♦ na stronie internetowej www.flex-e-card.pl
♦ w sklepie Salon Szkła i Porcelany HERA
♦ dzwoniąc na numer biura obsługi klienta +48 22 490 6923
♦ Skanując kod QR na odwrocie karty smartfonem

 W Programie Kart Podarunkowych Galerii Olimp biorą udział następujące sklepy: LINK

OFERTA DLA FIRM

Regulamin Karty Podarunkowej Galerii Olimp

KUP PRZEZ INTERNET

SPRAWDŹ STAN KONTA

Najczęściej zadawane pytania FAQ

 

PLAKAT_karta podarunkowa