Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • galeria_olimp_957x304_v2

Festiwal Wielkanocny w Galerii Olimp.

291x154

Już w dniach 6 – 14 kwietnia w Galerii Olimp odbędzie się największy w regionie „Festiwal Wielkanocny”. W ramach Festiwalu przygotowanych zostanie wiele interesujących atrakcji, pokazów i wydarzeń towarzyszących, skupiających się na tematyce zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Odbędzie się między innymi Festiwal Produktów Regionalnych Lubelszczyzny, gotowanie na żywo oraz warsztaty wyrobu ozdób wielkanocnych.

Festiwal Wielkanocny wpisał się już w tradycję naszego Centrum Handlowego i od kilku lat niezmiennie przyciąga rzesze klientów swoją wyjątkowością i bogatym programem. Podczas wydarzenia Klienci mają okazję do poznania tradycji świątecznych i ludowych, zakupu wyjątkowych ozdób świątecznych, palm wielkanocnych, stroików czy rękodzieła artystycznego. Wszystkie eksponowane wyroby są selekcjonowane pod kątem pochodzenia oraz metod tradycyjnego wyrobu. Przy okazji Festiwalu można nie tylko skorzystać z tej wyjątkowej oferty ale też spotkać tych, którzy wyrobem takich rzeczy się zajmują. Festiwal jest największą tego typu imprezą w naszym regionie.

Tradycyjnie podczas weekendowych dni Festiwalu Wielkanocnego (8-9 kwietnia) Klienci będą mogli także skorzystać z bogatego programu wydarzeń. I tak w sobotę i w niedzielę odbędą się pokazy wyrobu rękodzieła i ozdób czy prezentacje sposobów dekoracji stołów świątecznych.

Jak co roku również odbędą się pokazy kulinarne i gotowanie na żywo. Dzięki mistrzom kuchni z uznanych lubelskich restauracji można będzie poznać wyjątkowe przepisy na świąteczne dania. Inspiracje kulinarne dla Pań ale także i Panów domu będzie można czerpać zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Wreszcie będzie można sprawdzić jak takie specjały smakują, dzięki prowadzonym przez naszych gości degustacjom.

Serdecznie zapraszamy!

 

plakat_www