Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • galeria_olimp_957x304_v2

Dzień Dawcy Szpiku z klubami Rotary w Galerii Olimp 14.10.2017

DKMS_ROTARY_plakat_ogolny_A3__RGB_DRUK

Dni Dawcy Szpiku z Klubami Rotary 13-15 października 2017 r.

W dniach 13-15 października, w 14 miastach na terenie całego kraju, odbędą się akcje rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych do bazy Fundacji DKMS. Dni Dawcy Szpiku z Klubami Rotary są zainspirowane Ogólnopolskim Dniem Dawcy Szpiku, jaki ma miejsce 13 października.

To właśnie przy okazji tego dnia Rotary Polska postanowiło przyłączyć się do Fundacji DKMS w misji walki z nowotworami krwi i zainicjowało ogólnopolską akcję o nazwie: „Dni Dawcy Szpiku z Klubami Rotary”.

W dniach 13-15 października 2017 r. w 14 miastach. Podczas planowanych akcji będzie można zarejestrować się, jako potencjalny Dawca szpiku oraz wesprzeć Fundację DKMS poprzez darowiznę pieniężną do skarbon. Rejestrację potencjalnych Dawców będą wspierać wolontariusze, członkowie Klubów Rotary. Wolontariat w ramach organizacji rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych daje każdemu Rotarianinowi możliwość służenia społeczeństwu i zastosowanie ideału służby poprzez propagowanie międzynarodowej idei jaką jest Dawstwo Szpiku.

W Galerii Olimp Dzień Dawcy Szpiku odbędzie się 14.października 2017r. Wszyscy chętni będą mogli tego dnia  zarejestrować się jako potencjalny Dawca szpiku. Akcja odbędzie się w holu głównym Galerii Olimp obok banku Millenium w godzinach 10-18.

DKMS_ROTARY_facebook_cover_photo_RGB_