Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304
  • baner www 957 x 304px 19 - 28 tydz
  • galeria_olimp_957x304_v2

Najbliższe premiery i wydarzenia specjalne w Multikinie!

Bekarty

Od 22 grudnia Multikino zaprasza na pokazy premierowe:

 

Ø  komedię „Bękarty” z Owenem Wilsonem, Edem Helmsem i Glenn Close;

Ø  film animowany „Magiczna zima Muminków”.

 

Bekarty

Genialna komedia „Bękarty” premierowo w Multikinie

Bywa, że niewiedza jest błogosławieństwem. Przekonają się o tym dwaj bracia. Odkrycie prawdy ściągnie na nich lawinę informacji, z którymi trudno będzie im sobie poradzić. Multikino zaprasza na premierowe pokazy komedii „Bękarty” od 22 grudnia!

Wiadomo, że rodziców się nie wybiera. Kyle (Owen Wilson) i Peter (Ed Helms) już dawno pogodzili się z ekscentrycznym charakterem matki (Glen Close) – szczególnie że zawsze mogli liczyć tylko na nią. Ojciec braci zginął, gdy byli dziećmi. A przynajmniej taką wersję przedstawiła im matka. Wkrótce ich życie wywróci do góry nogami informacja, że rzekoma śmierć ojca to kłamstwo! Bohaterowie postanawiają wyruszyć w podróż, by odnaleźć rodzica. Ich poszukiwania będą wiązać się oczywiście z wieloma zabawnymi sytuacjami. Podczas podróży odkryją także mnóstwo szokujących informacji dotyczących własnej matki…

Magiczna_zima_Muminków

Beztroski świat dziecięcej fantazji – Multikino zaprasza na „Florida Project”

Świat Moonee wypełniony jest niezwykłymi przygodami. Każdego dnia bierze udział w niebezpiecznych wyprawach, spotyka niesamowitych ludzi. Nie zdaje sobie sprawy, że motel, w którym mieszka razem z matką, to skupisko ludzi o dramatycznych życiorysach. Multikino zaprasza na premierowe pokazy „Florida Project” już od 22 grudnia.

6-letnia Moonee spędza czas poza domem z paczką przyjaciół. Dom w ich przypadku oznacza motel Magic Castle, z zewnątrz przypominający pałac z bajki. Ale w pokojach, które wynajmuje się na godziny, raczej nie spotka się bajkowych bohaterów. Mieszkają tu za to rozmaici dziwacy, życiowi przegrani i zarabiające najniższą krajową sprzątaczki. Moonee, nie zważając na okoliczności, niczym odkrywca z przygodowej powieści przemierza okoliczne nieużytki, jakby były najgęstszą dżunglą i wymyśla z kolegami kolejne psikusy. Nieświadoma coraz bardziej ryzykownych kroków, jakie musi podejmować jej mama, by opłacić pokój na kolejny tydzień, Moonee jest najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Całkiem, jakby czerpała energię z wychylającego się zza horyzontu pobliskiego Disneylandu.