Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • galeria_olimp_957x304_v2

NAJBLIŻSZE PREMIERY I WYDARZENIA SPECJALNE W MULTIKINIE!

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Od 11 maja Multikino zaprasza na pokazy premierowe:

 

– animację twórców „Shreka”, idealną dla całej rodziny, czyli „Kaczki z gęsiej paczki”;

– thriller historyczny „Katyń- ostatni świadek” z Robertem Więckiewiczem i Piotrem Stramowskim;

– thriller psychologiczny „Prawdziwa historia” w reżyserii Romana Polańskiego;

– film akcji „Rampage: dzika furia”;

– dramat wojenny „Sobibór” z Christopherem Lambertem;  

– komedię obyczajową „Tully” z Charlize Theron.

 

Ponadto w ramach wydarzeń specjalnych Multikino zaprezentuje: 17 maja | The National  Theatre Live | spektakl „Młody Marks”.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Kaczki z gęsiej paczki” – najnowsza premiera Multikina o podniebnej przygodzie dla całej rodziny

Jak przygoda – to na pełną rozpiętość skrzydeł, a jak śmiech – to na cały dziób”! Tak oto można opisać Benka – zwariowanego gąsiora lekkoducha, który przez swoje podniebne akrobatyczne popisy wpada
w nie lada tarapaty… Fantastyczna opowieść o miłości i przyjaźni twórców kultowego „Shreka”. Tego filmu nie można przegapić! Już od 11 maja w Multikinie.

Benek to gęś, która od ćwiczeń przed czekającym go wylotem do ciepłych krajów zdecydowanie bardziej woli podniebne akrobacje. Podczas jednego ze swoich kaskaderskich popisów niespodziewanie wpada w stado kaczek. Skutek jest opłakany – dwa kaczątka zostają oddzielone od swoich braci i sióstr, a Benek ulega kontuzji i nie może wzbić się w powietrze. Gąsior postanawia zaopiekować się maluchami i razem z nimi wyrusza w pełną przygód, ale też pouczającą podróż. Ptasi kompani wspólnie przekonują się o bezwarunkowej sile miłości
i przyjaźni.

W polskiej wersji językowej głosu użyczył duet znany z hitu „Zaplątani”: Maciej Stuhr i Julia Kamińska.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Katyń-ostatni świadek” – premiera polsko-brytyjskiej produkcji
w Multikinie

Wydarzenia dotyczące skrywanej przez wiele lat zbrodni katyńskiej powracają w polsko-brytyjskiej koprodukcji „Katyń – ostatni świadek”. Historyczny thriller opowiada o powojennym dziennikarskim śledztwie, które krok po kroku odsłania kulisy sowieckiej zbrodni. W rolach głównych zobaczymy Roberta Więckiewicza i Piotra Stramowskiego. Premiera w Multikinie już 11 maja.

Fabuła filmu skupia się wokół dziennikarskiego śledztwa prowadzonego przez brytyjskiego dziennikarza Stephena Underwooda (Alex Pettyfer, „Jestem numerem cztery”). Mężczyzna dowiaduje się o samobójstwie polskiego żołnierza przebywającego w obozie dla uchodźców i stara się dotrzeć do informacji, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. W rolę Michała Łobody, naocznego świadka katyńskich wydarzeń, wciela się Robert Więckiewicz („W ciemności”, „Dom zły”), a jego przyjaciela Andrzeja Nowaka gra Piotr Stramowski („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”).

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Premiera w Multikinie: „Prawdziwa historia” – thriller psychologiczny
w reżyserii Romana Polańskiego

Od 11 maja na ekranach Multikina zobaczymy najnowszy thriller psychologiczny w reżyserii Romana Polańskiego („Pianista”, „Dziecko Rosemary”) o relacji dwóch kobiet, których przyjaźń niebezpiecznie przekształca się w toksyczne uzależnienie. Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści Delphine de Vigan pod tym samym tytułem.

Prawdziwa historia” to trzymająca w napięciu opowieść o relacji rodzącej się między popularną paryską pisarką Delphine (Emmanuele Seigner) a jej czytelniczką (w tej roli Eva Green). Kobiety poznają się podczas podpisywania książek. Gdy Delphine cierpi na brak weny, tajemnicza kobieta otacza ją opieką. Ich więź zacieśnia się coraz bardziej: towarzyszka Delphine nie odstępuje jej na krok, wyręcza w codziennych obowiązkach i słucha zwierzeń. Z czasem przyjaźń kobiet zmienia się w toksyczne uzależnienie, a Delphine nie ma już pewności, kim tak naprawdę jest…

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Rampage: dzika furia”, czyli jak poskromić gniew bestii premierowo
w Multikinie

Od 11 maja w Multikinie będzie można zobaczyć widowiskowy film „Rampage: dzika furia”, w którym łagodny goryl George niespodziewanie zmienia się w nieposkromioną bestię. Wkrótce świat przerodzi się w nieustające pole walki … A to dopiero początek wrażeń!

Rampage: dzika furia” to historia o gorylu George’u, który na skutek nieudanego eksperymentu genetycznego niespodziewanie przemienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. George’a okiełznać może tylko jedna osoba – prymatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), który wcześniej nawiązał z gorylem niezwykłą więź.

Przerażająca małpa to nie jedyne wyzwanie stojące przed Okoyem. Wkrótce okazuje się, że podobnej przemianie uległy także inne zwierzęta. By zapobiec zniszczeniom niesionym przez rozwścieczone drapieżniki, Okoye wraz
z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym stara się znaleźć antidotum i zapobiec globalnej katastrofie, a jednocześnie ocalić goryla George’a.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Sobibór” – poruszająca premiera Multikina z legendarnym Christopherem Lambertem

Od 11 maja w Multikinie będzie można obejrzeć „Sobibór” – poruszający dramat wojenny opowiadający o heroicznym buncie i próbie ucieczki 600 więźniów z nazistowskiego obozu zagłady w Sobiborze na Lubelszczyźnie. Od wydarzenia mija 75 lat. W jedną z postaci wciela się bohater kultowego filmu „Nieśmiertelny”, Christopher Lambert.

Sobibór” to międzynarodowa produkcja opowiadająca historię buntu
w nazistowskim obozie zagłady. Do Sobiboru trafia pułkownik armii radzieckiej Aleksander Peczerski (Konstantin Chabieński). Szybko orientuje się, że jedynym sposobem na uniknięcie pewnej śmierci jest ucieczka. Gdy mała grupa osadzonych próbuje zbiec, komendant obozu Karl Frenzel (Christopher Lambert) ustanawia karę: każdy więzień próbujący uciec narazi na śmierć jednego
z pozostałych. Tymczasem Peczerski staje na czele konspiracji, której celem jest ucieczka wszystkich osadzonych. Utrzymanie tego planu w tajemnicy nie będzie jednak proste.

W maju br. w siedzibie ONZ odbył się specjalny pokaz filmu „Sobibór”. Po projekcji został nagrodzony brawami na stojąco.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Być mamą to niezła komedia! – „Tully” w Multikinie od 11 maja

Tully” to obyczajowa komedia z fantastyczną kreacją Charlize Theron
w roli matki-suberbohaterki. Pojawienie się w jej domu pełnej energii
i tajemniczej niani wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Zabawne sytuacje i dowcipne dialogi gwarantują doskonałą zabawę, ale też zachęcają do refleksji… Multikino zaprasza na premierowe seanse już od 11 maja.

Komedia z Charlize Therone w roli głównej opowiada historię Marlo – żony i matki trójki dzieci. Gdy kobieta potrzebuje chwili wytchnienia od codziennych obowiązków, w drzwiach jej domu zjawia się zagadkowa niania, Tully. Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka wprowadza zamieszanie w życiu całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma
w sobie wszystko to, co Marlo utracił
a…

Tully” to przepełniona zabawnymi obserwacjami komedia na temat bycia mamą. Jej twórcami są Jason Reitman i Diablo Cody, odpowiedzialni za wcześniejszy sukces nagrodzonej Oscarem komedii „Juno”.

MłodyMarks-NTL-2018-17_maja-plakat

Młody Marks” z Rorym Kinnearem 17 maja 2018 w Multikinie!

British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Młody Marks” z Rorym Kinnearem. Retransmisję przedstawienia będzie można zobaczyć 17 maja 2018 o godzinie 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”.

Rory Kinnear („Opera za trzy grosze”, „Otello”) jako Marks i Oliver Chris („Wieczór Trzech Króli”, „Green Wing”) w roli Engelsa brylują w nowej komedii napisanej przez Richarda Beana i Clive’a Colemana. Inscenizacja przygotowana na deskach The Bridge Theatre w Londynie została wyreżyserowana przez Nicholasa Hytnera z udziałem zespołu kreatywnego pracującego na Broadwayu i West Endzie, m.in. przy komedii „Człowiek dwóch szefów”.

Jest rok 1850, najbardziej poszukiwany terrorysta Europy ukrywa się w Dean Street w Soho. Przybity, niespokojny i zamknięty w sobie trzydziestodwuletni rewolucjonista jest zlepkiem intelektualnej błyskotliwości, ironicznego poczucia humoru i dziecinnego emocjonalnego analfabetyzmu. Wierzyciele, szpiedzy, konkurencyjne rewolucyjne frakcje i potencjalni uwodziciele jego pięknej żony otaczają go niczym sępy. W dodatku młody Marks cierpi na blokadę twórczą, jego małżeństwo się rozpada, nawet jego przyjaciel Engels nie potrafi go wesprzeć. Jedyną szansą dla rewolucjonisty jest… praca na kolei.

Przedstawienie z polskimi napisami. Czas trwania ok.: 160 minut
Spektakl dla widzów od 15 roku życia.