Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • galeria_olimp_957x304_v2

NAJBLIŻSZE PREMIERY I WYDARZENIA SPECJALNE W MULTIKINIE!

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Od 4 maja Multikino zaprasza na pokazy premierowe:

 

– horror „The Lodgers. Przeklęci”;

– komedię pomyłek „Strażnicy cnoty”;

– kultową kontynuację francuskiej komedii „Taxi 5”;

– przerażający „Ghostland”.

 

Ponadto w ramach wydarzeń specjalnych Multikino zaprezentuje:

  • 6 maja | El Clasico | FC Barcelona – Real Madryt
  • 10 maja | The National  Theatre Live| Makbet

 

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

The Lodgers. Przeklęci” premierowo w Multikinie

Po tragicznej śmierci rodziców Rachel i jej brat bliźniak – Edward samotnie zamieszkują mroczną posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez dawnych mieszkańców – The Lodgers… Obowiązkowa pozycja dla wszystkich tych, którzy lubią się bać – „The Lodgers. Przeklęci” już od 4 maja w Multikinie.

Rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby uniknąć okrutnej kary i przeżyć. Pomimo ostrzeżeń Simon, zakochany w Rachel chłopak, chce odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Kiedy przekracza próg domu, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Komedia „Strażnicy cnoty” premierowo w Multikinie

Bal wieńczący rok szkolny to dla trzech przyjaciółek idealna okazja, by pożegnać się z… dziewictwem. Nastolatki nie zdają sobie jednak sprawy, że o planie wiedzą ich rodzice, którzy zrobią wszystko, aby nie dopuścić

do intymnych sytuacji z udziałem córek. Komedia pomyłek, która rozbawi do łez, już od 4 maja w Multikinie!

W reżyserskim debiucie Kay Cannon, scenarzystki serii „Pitch Perfect”, zobaczymy m.in. Leslie Mann („Inna kobieta”, „40 lat minęło”), Ike’a Barinholtza („Sąsiedzi”, „Legion samobójców”), Johna Cenę („Wykolejona”, „Tata kontra tata”).

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Powrót kultowej serii – „Taxi 5” od 4 maja w Multikinie

Najsłynniejszy biały Peugeot świata powraca z piskiem opon! „Taxi 5” – najnowsza część przebojowego cyklu, zapoczątkowanego przez Luca Bessona, to jeszcze więcej akcji, humoru i koni mechanicznych pod maskami rozpędzonych samochodów. Plus nowi, fantastyczni bohaterowie. Multikino zaprasza na pokazy premierowe już od 4 maja.

Oficer policji, szalony mistrz kierownicy – Sylvain Marot (Franck Gastambide) wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Na miejscu jego głównym zadaniem staje się rozbicie włoskiego gangu, dokonującego spektakularnych napadów przy pomocy potężnego i niedoścignionego Ferrari. Partnerem w misji Marota zostaje życiowy nieudacznik, najgorszy kierowca w Marsylii – Eddy Maklouf (Malik Bentalha), prywatnie siostrzeniec słynnego Daniela, właściciela legendarnej białej taxi.

Taxi 5” to idealny film na uczczenie 20-lecia kultowej serii, obraz, który nie zawiedzie żadnego z jej dotychczasowych fanów. Przygotujcie się na szybką i wściekłą jazdę bez trzymanki, po seansie której zaczniecie zastanawiać się, dlaczego przy kinowych fotelach nie montuje się pasów bezpieczeństwa!?

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Premiera Multikina: „Ghostland”, czyli wraca koszmar przeszłości

Od 4 maja w wybranych kinach sieci Multikino” zobaczyć będzie można „Ghostland” – najnowszy horror Pascala Laugiera. Koszmarne wspomnienia z przeszłości nagle staną się przerażająco żywe… Film dla ludzi o mocnych nerwach.

Fabuła filmu skupia się na siostrach Beth i Verze, które po kilkunastu latach nieobecności wracają do swojego starego domu. Nie będzie jednak to przyjemny powrót. Przed laty w domu doszło do tragedii, która odcisnęła piętno na psychice sióstr. Po powrocie do domu odkryją też, że niewiele się w nim zmieniło. Co więcej – dojdzie tam do serii niewyjaśnionych, przerażających zdarzeń…

EL_Clasico

El Clasico na wielkim ekranie tylko w Multikinie!

Transmisja El Clasico, FC Barcelona vs. Real Madryt na ekranach kin tylko w sieci Multikino! To wyjątkowe wydarzenie zobaczymy dzięki współpracy z Eleven Sports.

Już 6 maja o godzinie 20:40 Multikino wspólnie z Eleven Sports pokaże mecz Ligi Hiszpańskiej – FC Barcelona vs. Real Madryt na wielkich kinowych ekranach!

El Clasico to jedno z największych i budzących największe emocje spotkań piłkarskich w Europie. Zmagania dwóch najbardziej utytułowanych klubów Ligi Hiszpańskiej będzie można obejrzeć w jakości HD (High Definition) zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku!

Eleven Sports zaprasza do Multikina na to wyjątkowe wydarzenie.

Multikino udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom La Ligi oraz Realu Madryt i FC Barcelony.

Makbet-NTL-premiera_10_maja

Makbet” z Rorym Kinnearem i Anne-Marie Duff na żywo z polskimi napisami 10 maja 2018 w Multikinie!

British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Makbet” z Rorym Kinnearem i Anne-Marie Duff. Transmisja LIVE przedstawienia z polskimi napisami będzie można zobaczyć 10 maja 2018 o godzinie 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”.

Najbardziej intensywna i przerażająca tragedia Szekspira wyreżyserowana przez Rufusa Norrisa („Opera za trzy grosze”). Rory Kinnear (Mackie Majcher w „Operze za trzy grosze”, „Młody Marks”, „Otello” w NT Live) gra owładniętego fatalnym pędem ku władzy Makbeta. Anne-Marie Duff („Shameless”, „Królowa dziewica”, „Sufrażystka”) wciela się w Lady Makbet, silną kobietę, która kieruje mężem na drodze do korony, skłaniając go do popełnienia zbrodni. W świecie zniszczonym przez wojnę domową małżeństwo walczy o przetrwanie. Budują swoją siłę i pozycję za pomocą morderstwa i oszustwa. Wydaje się, że kieruje nimi czyste, elementarne zło.

Szekspir oparł swoją sztukę na przekazach historycznych dotyczących Makbeta, króla Szkocji, zapisanych przez Raphaela Holinsheda, a także we wcześniejszej kronice „Historia Gentis Scotorum”. Rzeczywiście, 27 lipca 1054 Makbet został pokonany w bitwie pod Dunsinan przez Siwarda z Northumbrii. Historyczny Makbet nie był jednak krwiożerczym tyranem, ale królem, za panowania którego Szkocja rozkwitła. Szekspir skupił się na tym, że aby dojść do władzy, Makbet zamordował poprzedniego władcę – Dunkana. Dramaturg wysnuł historię o tym, jak jedna zbrodnia pociąga za sobą kolejne. „Makbet” jest jedną z najczęściej wystawianych, interpretowanych i filmowanych sztuk Szekspira. Na jej kanwie powstała również opera Giuseppe Verdiego.


Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.