Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • galeria_olimp_957x304_v2

NAJBLIŻSZE PREMIERY I WYDARZENIA SPECJALNE W MULTIKINIE!

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Od 25 maja Multikino zaprasza na pokazy premierowe:

 

„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”, czyli opowieść o najsławniejszym i najprzystojniejszym mieszkańcu pozaziemskiej galaktyki;

– pikantną komedię „Pozycja obowiązkowa” z Jane Fondą i Diane Keaton w rolach głównych,

– komedię familijną „Futrzaki ruszają na ratunek”.

 

Z kolei 26 maja we wszystkich kinach sieci Multikino pokażemy wielki finał Ligi Mistrzów UEFA.

Na murawie spotkają się zespoły Real Madryt i Liverpool.

 

31 maja PREMIEROWO! zaprezentujemy „Bella i Sebastian 3”.

Także 31 maja PRZEDPREMIEROWO! na ekrany Multikina wejdzie komedia „Wyszczekani”, która do łez rozbawi widza w każdym wieku.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”, czyli opowieść o największym bohaterze kina sience-fiction premierowo w Multikinie!

Historia najsławniejszego i najprzystojniejszego mieszkańca pozaziemskiej galaktyki wreszcie ujrzy światło dzienne! To absolutna gratka dla fanów głównego bohatera sagi „Gwiezdne wojny”, Hana Solo. Co porabiał, jaki był, i jak poznał swoich wiernych kumpli zanim stanął twarzą w twarz z okrutnym lordem Vaderem? Multikino zaprasza na wielką premierę. Tego zaproszenia nie warto przegapić!

Tak jak młodość Hana Solo, tak i powstanie „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” owiane było mgłą tajemnicy. Niekończące się dokrętki scen, zmiana reżyserów podsycały ciekawość wokół powstawania filmu. Ostatecznie reżyserię producenci powierzyli Ronowi Howardowi – zdobywcy Oscara za film „Piękny umysł” i dzieło zostało ukończone.

Zobaczymy, jak Han Solo (Alden Ehrenreich), podczas swoich gwiezdnych eskapad w głąb przestępczego półświatka, poznał Chewbaccę (Joonas Suotamo)
i uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana (Donald Glover). Gdzie jeszcze podróżował ulubionym Sokołem Millenium? Nie będziemy odbierać przyjemności widzom!

Alden Ehrenreich, otwórca roli Hana Solo, zagrał m.in. w filmie „Ave, Cezar” (Hail, Caesar!), komedii z 2016 roku w reżyserii jedynych w swoim rodzaju twórców kina – braci Coen („Tajne przez poufne”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”).

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Pozycja obowiązkowa” – nie do przegapienia w Multikinie od 25 maja

Plejada gwiazd z Jane Fondą i Diane Keaton na czele w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek, które po lekturze „Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę.

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Futrzaki ruszają na ratunek” premierowo w Multikinie

Maksiu to kot, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Natura poskąpiła mu jednak talentu, a nieustanne ćwiczenie śpiewu pozbawiło dachu nad głową. Wyrzucony przez swego pana, znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo – bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój… Od 25 maja Multikino zaprasza całe rodziny na przezabawny film animowany „Futrzaki ruszają na ratunek”.

Mieszkanie pod jednym dachem dwóch skrajnie różnych temperamentów oznacza jedno – kłopoty! Zarówno Maksiu, jak i Bobo nie zamierzają jednak zrezygnować ze swoich pasji i upodobań. Wkrótce futrzaki staną w obliczu nieziemskiej katastrofy. Gdy wyruszą na ratunek innym zwierzętom, przekonają się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują.

LCD-pion-UEFA_final

Finał Ligi Mistrzów UEFA na wielkim ekranie w Multikinie!

Prawdziwe emocje jak na stadionie piłkarskim, do tego najlepsza jakość dźwięku i obrazu – Multikino i platforma nc+ zapraszają na wyjątkowe finałowe spotkanie UEFA Champions League, które odbędzie się 26 maja o godz. 20:30 we wszystkich kinach sieci Multikino.

Multikino udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom UEFA Champions League. 

Wielki finał, podczas którego na murawie spotkają się piłkarscy giganci: Real Madryt i Liverpool, odbędzie się 26 maja o godz. 20:30 we wszystkich 32 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze oraz Zgorzelec.

Ceny biletów:

Warszawa: normalny – 39 zł, ulgowy – 35 zł

Pozostałe miasta: normalny – 35 zł, ulgowy – 30 zł

Organizator: Multikino S.A.

Partner Strategiczny: NC+

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Psia przygoda, która wzruszy każdego – Multikino zaprasza na III część „Bella i Sebastian”

Kolejna część znakomitego przygodowego cyklu, który w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów w każdym wieku. Tym razem dzielny Sebastian musi obronić Bellę i jej szczenięta przed złym człowiekiem, który podaje się za ich prawowitego właściciela.

Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Wyszczekani”, czyli niepoprawna komedia dla widzów w każdym wieku od 25 maja w Multikinie

Prawo jest łamane także w pieskim świecie. Rotweiller Max zostaje wysłany z tajną misją. Niestety towarzyszy mu mało poradny partner… człowiek, który nierzadko bardziej niż pomóc może przeszkodzić! Od 25 maja w kinach sieci Multikino zobaczyć będzie można przezabawną komedię „Wyszczekani”

Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.