Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • galeria_olimp_957x304_v2

NAJBLIŻSZE PREMIERY I WYDARZENIA SPECJALNE W MULTIKINIE

KINÓWKI.pl

 

Od 6 lipca Multikino zaprasza na pokazy premierowe:

 

·         komedię „Berek” o grupie przyjaciół, którzy od dzieciństwa nałogowo grają w… berka;

·         film „41 dni nadziei” oparty na prawdziwych wydarzeniach przedstawiający walkę o przetrwanie w obliczu jednego z największych sztormów w dziejach;

·         poruszający dokument „Whitney” o artystce o jednym z najpiękniejszych głosów Ameryki, czyli Whitney Huston.

 

7 i 8 lipca Multikino wyświetli PRZEDPREMIEROWO przezabawną animację „Iniemammocni 2”.

 

W ramach wydarzeń specjalnych w Multikinie zaprezentujemy:

 

·         8 lipca | Bolszoj | Giselle

·         12 lipca | Koncert na Wielkim Ekranie | MUSE

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

Wszystkie chwyty dozwolone – Multikino zaprasza na komedię „Berek!”

Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w… berka. Bawią się w ten sposób od początku swojej znajomości, czyli od szkoły podstawowej. Z roku na rok zabawa przybiera jednak coraz to odważniejszych kształtów, w której wszystkie chwyty zaczynają być dozwolone. Multikino zaprasza na premierowe pokazy filmu „Berek!” już od 5 lipca!

Przyjaciele, uzależnieni od ryzyka, ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyeliminować pozostałych uczestników z gry, wykorzystując „berek!” W tym roku gra zbiega się w czasie z weselem jednego niepokonanego gracza, co wreszcie powinno uczynić go łatwym celem. Jednak on wie, na co się zanosi… i jest przygotowany. Oparta na prawdziwej historii komedia „Berek!” pokazuje, jak daleko potrafią się posunąć niektórzy ludzie, aby odnieść upragnione zwycięstwo.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

 

41 dni nadziei”, czyli opowieść o miłości i poświęceniu od 6 lipca
w Multikinie!

41 dni nadziei” to zrealizowany z ogromnym rozmachem nowy film twórcy „EVERESTU”. Oparty na prawdziwych wydarzeniach przedstawia nieprawdopodobną wręcz walkę o przetrwanie w obliczu jednego z największych sztormów w dziejach.

W rolach głównych występują Shailene Woodley, nominowana do Złotego Globu gwiazda „Wielkich kłamstewek”, jednego z  najpopularniejszych seriali ostatnich lat, oraz Sam Claflin – uwielbiany szczególnie przez damską część widowni przez za role w „Zanim się pojawiłeś” oraz „Love, Rosie”.

Tami i Richard, dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy, wyrusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Cudem udaje im się ocaleć, ale łódź jest w ruinie, a ciężko ranny Richard nie jest w stanie żeglować. Tami, nie mogąc liczyć  na pomoc z zewnątrz, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić mężczyznę swojego życia.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

 

Intymny obraz genialnej artystki – „Whitney” premierowo w Multikinie

Od 6 lipca w wybranych kinach sieci Multikino zaprezentowany zostanie poruszający dokument poświęcony pamięci legendy muzyki pop i R&B – Whitney Houston. Film został wyreżyserowany przez laureata Oscara – Kevina Macdonalda („Ostatni król Szkocji”, „Czekając na Joe”), a wyprodukowany przez dwukrotnego zdobywcę Nagrody Akademii – Simona Chinna („Sugar Man”, „Człowiek na linie”).

Porażająca opowieść o uzależnieniu i samozniszczeniu, wypełniająca kolumny tabloidowych gazet i czasopism. Historia kobiety, która na scenie miała głos anioła, ale poza nią przegrywała walkę z własnymi demonami.

Whitney” to jedyna tego typu produkcja, która otrzymała pełną zgodę i poparcie rodziny oraz spadkobierców wokalistki. W filmie zostaną wykorzystane niepublikowane wcześniej ujęcia, rzadko lub nigdy niepokazywane materiały filmowe, a także nagrania koncertowe wykonane przez samą Whitney Houston w różnych okresach jej kariery. Widzowie usłyszą wersje oryginalne oraz acapella największych przebojów artystki. Wszystko to wsparte bogatymi materiałami ze zbiorów najbliższej rodziny i przyjaciół Whitney, dokumentującymi jej burzliwe, prywatne życie.

Whitney” wprost chwyta za serce. To intymny i porażająco szczery filmowy portret, dający wyjątkowe spojrzenie na życie, zawrotną karierę oraz powolny upadek, obdarzonej niespotykanym wręcz talentem gwiazdy.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

 

Iniemammocni 2” przedpremierowo w Multikinie!

Multikino zaprasza na kontynuację przebojowej animacji „Iniemammocni 2”, która podbiła serca widzów aż 14 lat temu! Na ekrany powrócą dawni superbohaterowie, Bob Parr i jego żona Helen. Obecnie wychowują troje dzieci i wiodą życie zwykłych obywateli. Wkrótce Parr dostanie tajne zlecenie, które zburzy dotychczasową sielankę… Przedpremierowe pokazy zobaczyć będzie już 7 i 8 lipca we wszystkich kinach sieci.

W przeszłości Bob Parr wraz z żoną Helen zajmowali się zwalczaniem przestępczości, ratowaniem życia niewinnych oraz codzienną walką ze złem i byli w tym najlepsi. Po piętnastu latach zostali zmuszeni do przejścia do cywila i przeprowadzki na przedmieścia, gdzie prowadzą “normalne” życie, wychowując trójkę dzieci: Wiolę, Maksa i Jack-Jacka. Przed Bobem, który aż pali się, by wrócić do branży, pojawia się szansa, na którą czekał. Na tajemnicze wezwanie ma stawić się na odległej wyspie, by podjąć się ściśle tajnego zadania. Szybko okazuje się, że aby ocalić świat przed kompletną zagładą, będzie musiał skorzystać z pomocy całej rodziny.

Bolszoj_Giselle

Giselle” z Teatru Bolszoj 8 lipca w wybranych kinach sieci Multikino!

8 lipca w wybranych kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć inscenizację „Giselle” w ramach letnich powtórek z Teatru Bolszoj, będącą ukoronowaniem stylu romantycznego w balecie, tytułem uwielbianym przez baletomanów na całym świecie.

Wiejska dziewczyna Giselle zakochuje się w przystojnym młodzieńcu, nie wiedząc, że to książę Albert w przebraniu. Książę nie może ożenić się z ubogą panną, ma już zresztą narzeczoną. Gdy prawda wychodzi na jaw, Giselle umiera z rozpaczy i dołącza do willid – duchów dziewcząt, które zmarły przed ślubem. Nocą, w scenerii leśnego cmentarza, Giselle powstaje z grobu i jeszcze raz spotyka Alberta, którego na miejsce jej spoczynku przywiodły wyrzuty sumienia. Młodzieniec jest jednak w niebezpieczeństwie…

Ten XIX-wieczny tytuł jest kwintesencją baletu romantycznego, pełnego niesamowitości, grozy i korowodów tańczących zjaw, przyobleczonych w tiulowe suknie. Od kilkunastu lat „Giselle” była nieobecna na polskich scenach. Teraz nadarza się niepowtarzalna okazja do obcowania z tym arcydziełem sztuki tańca.

Muse

Muse: Drones World Tour 12 lipca 2018 w Multikinie!

MUSE ogłosili plany jednorazowej projekcji ambitnego koncertowego widowiska „Drones World Tour” 12 lipca w kinach na całym świecie. Ekskluzywne seanse w spektakularny sposób przeniosą pokryty platyną zespół i ich płytę „Drones” na duży ekran. Multikino jako jedyna sieć w Polsce ma przyjemność zaprezentować swoim widzom ten niezwykły projekt.

Film „Drones World Tour” składa się z materiału zmontowanego z występów podczas trasy koncertowej w 2016 roku. Zawiera największe hity MUSE, takie jak „Psycho”, „Madness”, „Uprising”, „Plug in Baby”, „Supermassive Black Hole” i „Knights of Cydonia”. Koncertowa superprodukcja jest pełna spektakularnych efektów specjalnych, które idealnie uzupełniają pomysłową scenografię występu.

Oprócz muzyki i wnikliwego spojrzenia na proces twórczy kapeli warto zaznaczyć także obecność w filmie materiałów zarejestrowanych przez autonomiczne drony filmujące widownię, gigantyczne ekrany i wyjątkowy układ laserów LED, które tworzą niesamowity, dystopijny świat.

„The New York Times” opisał koncert MUSE na żywo jako „niekończąca droga do kolejnych punktów kulminacyjnych – czyli to, co koncert chce zaprezentować za pomocą wszelkich dostępnych środków”.

Matt Bellamy powiedział: „Symbioza między ludzkością, a technologią zawsze leżała w zasięgu moich zainteresowań. „Drones” wydaje się być bardzo ciekawą nowoczesną metaforą tego, czym ona jest. Chciałem zaszczepić w ludziach pytanie o rolę technologii w naszym życiu i to, czy jest ona naszym sprzymierzeńcem, czy wrogiem.”