Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • galeria_olimp_957x304_v2

BIALCON jesień-zima 2018/19

Lublin_nowa kolekcja jz201819mini

 

BIALCON jesień-zima 2018/19

W nowym sezonie jesień/zima 2018/19 marka Bialcon zgodnie ze swoją ideologią proponuje swoim klientkom elegancję i ponadczasowość w nowym, odświeżonym wydaniu.W kolekcji najdziemy w niej zarówno niezwykle kobiece konstrukcje, które będą idealne na formalne okazje, jak i luźne propozycje o casualowym looku, które sprawdzą się idealnie na co dzień.
Nowy sezon jest bogaty kolorystycznie. Obok kolorów trendowych takich jak rudości, oranże, czerwienie i brązy widzimy barwy dobrze nam znane i klasyczne jak niebieskości, kobalty i zielenie. Nie zabrakło również ponadczasowej bieli oraz czerni.
Kolekcja obfituje w nadruki i desenie. Od wzorów kwiatowych poprzez abstrakcje i kształty geometryczne. Desenie klasyczne takie jak grochy i różnego rodzaju kratki stanowią mocny akcent nowego sezonu.
Jak zwykle marka Bialcon wykorzystała szlachetne, naturalne tkaniny doskonałej jakości, a także zadbała o wykończenie produktu, w którym ważny jest każdy detal. Nadchodzący sezon w Bialconie jest bardzo różnorodny i jesteśmy pewni, że nasze propozycje urozmaicą i wzbogacą jesienno-zimową garderobę.

 

Lublin_nowa kolekcja jz201819