Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • 957x304
  • 957x304
  • baner www 26 tydz
  • Olimp_FS_957x304
  • baner www aplik 957 x 304

Wielki Kiermasz Świąteczny 13-23 grudnia!

Olimp_KS_291x154

Wielki Kiermasz Świąteczny w Galerii Olimp 13-23 grudnia!

Pachnące chleby, tradycyjne wędliny, sery i rękodzieło artystyczne – to tylko niektóre z rzeczy, które można będzie  na kiermaszu świątecznym w Galerii Olimp. To wyjątkowa okazja na zakup produktów na bożonarodzeniowy stół, ale także oryginalnych prezentów dla najbliższych. Na kiermaszu będzie można znaleźć tradycyjne produkty i ozdoby świąteczne, ale także rzeczy unikatowe jak ręcznie wykonywana biżuteria czy akcesoria.

Już od 13 aż do 23 grudnia Galeria OLIMP codziennie wypełniona będzie smakami i tradycyjnymi wyrobami, które powinny znaleźć się na wszystkich świątecznych stołach. To bezsprzecznie największy kiermasz świąteczny w regionie – udział w nim weźmie kilkudziesięciu  wystawców. Swoją obecność zapowiedzieli artyści, rzemieślnicy i rękodzielnicy, którzy zaprezentują bogatą ofertę artykułów związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia, tradycyjnych ozdób oraz kuchni regionalnej. Zapraszamy na pokazy wyrobu dekoracji i degustacje potraw świątecznych.

To najlepsza okazja aby dokonać zakupów najlepszych, sprawdzonych produktów na nadchodzące Święta. Gwarantujemy, że nie zabraknie stroików, bombek, autorskich wyrobów rękodzieła, drobiazgów na upominki, wędlin, pieczywa, serów, nalewek oraz wszelkich smakołyków dla łasuchów.

W tych dniach znajdziecie Państwo najwyższej jakości tradycyjne wyroby prezentowane bezpośrednio przez ich twórców.

Serdecznie zapraszamy

Olimp_KS_1920x1080