Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • Olimp_BW_957x304
  • baner-www-957x304px
  • baner główny_kuchnie

Zdrowie pod kontrolą! W Galerii Olimp 17 listopada

16 listopada 2018 r.

LublinZPK_nowagodzina-1

Black Weekend w Galerii Olimp 23-25 listopada!

15 listopada 2018 r.

Olimp_BW_291x154

23-25  LISTOPADA – BLACK WEEKEND – OBNIŻKI NAWET DO 70% !

Już 23 listopada Galeria Olimp zaprasza na weekend wyprzedaży Black Weekend  z rabatami nawet do 70%.

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada, następnego dnia po słynnym Święcie Dziękczynienia. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach czyli największe obniżki cen.

W Galerii Olimp Black Friday trwa cały weekend – BLACK WEEKEND!
Lista promocji dostępna wkrótce.

Kiermasz Produktów Regionalnych 22-25 listopada!

15 listopada 2018 r.

Olimp_FS_XI_291x154

Już 22 listopada zapraszamy ponownie na Kiermasz Produktów Regionalnych Festiwal Smaków w Galerii Olimp.

Najlepsze produkty prosto od najlepszych producentów !

Na amatorów tradycyjnych smaków czekać będą naturalne wędliny, sery oraz pieczywo na zakwasie. Nie zabraknie jak zawsze takich produktów jak: pieczenie, pasztety, smalec wiejski, chleby pełnoziarniste, chleby na zakwasie, pierogi, ekologiczne warzywa i owoce, miody, konfitury, ciasta staropolskie, sękacze, soki naturalne, piwa tradycyjne.

Wszystko najwyższej jakości, sprawdzone tradycyjne polskie produkty, których  na co dzień nie można dostać w żadnym z tradycyjnych sklepów.

Uzupełnieniem sprawdzonej oferty doskonałych produktów spożywczych będą przedmioty rękodzieła przydatne w każdej kuchni. Kiermasz będzie także okazją do nabycia ręcznie wytwarzanych dekoracji do domu czy artystycznej biżuterii, a także atrakcyjnych zabawek dla najmłodszych.

Wszyscy wystawcy zapowiadają liczne degustacje i promocje. Warto skorzystać z nadarzającej się okazji do dokonania zakupów naprawdę smacznych i poszukiwanych produktów.

Serdecznie zapraszamy w dniach 22-25 listopada do południowej części Galerii Olimp w godzinach otwarcia centrum.

 

 

Godziny otwarcia galerii 1,11 i 12 listopada

10 listopada 2018 r.

WWW godziny listopad 291 x 154

Kiermasz Produktów Regionalnych 25-28 października

17 października 2018 r.

Olimp_FS_X_291x154

Tak prezentowali się Seniorzy w Galerii Olimp!

16 października 2018 r.

IMG_1193

Pokaz mody z udziałem Seniorów !

6 października 2018 r.

Jesień Życia 2018 291 x 154

Pokaz mody z udziałem Seniorów- Odczaruj Jesień Życia

W sobotę 13 października w Galerii Olimp odbędzie się już po raz piąty wyjątkowe wydarzenie – „Odczaruj jesień życia”. Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk oraz Społeczna Rada Seniorów we współpracy z Galerią Olimp zapraszają na tą wyjątkową imprezę, skierowaną do mieszkańców Lublina i okolic w wieku senioralnym.

Podobnie jak w ubiegłym roku ujrzymy niezwykły pokaz mody, w którym wezmą osoby które wkroczyły w złotą jesień swojego życia, dając przykład jak doskonale wyglądać w swoim wieku. Na scenie ujrzymy kilkanaście energicznych osób, które zaprezentują się w stylizacjach Pani Renaty Chmielewskej w oparciu o ofertę butików Galerii Olimp. Modelki i modele zaprezentują stylizacje na najróżniejsze okazje. Pokażą się w eleganckich strojach wizytowych, efektownych kreacjach wieczorowych, oficjalnych, klasycznych stylizacjach biznesowych ale też w zestawach sportowych i w przebraniach na co dzień. Zaprezentują też elegancki makijaż a także stylowe jak również fantazyjne fryzury.

Na gości czeka też Miasteczko dla Seniorów w którym znajdą wiele interesujących ich ofert. Będą mogli skorzystać z profesjonalnych porad kosmetyczki, fryzjera, stylisty, wizażysty czy dietetyka. Będzie też okazja na sprawdzenie swojego stanu zdrowia dzięki badaniom profilaktycznym przygotowanych przez Studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ze Stowarzyszenia IFMSA. W Miasteczku znajdzie się też miejsce dla Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św Jana z Dukli które zaproponuje gościom naukę samobadania piersi na fantomach, da możliwość pomiaru poziomu glukozy we krwi oraz jej ciśnienia tętniczego, pomiaru tkanki tłuszczowej z obliczaniem wskaźnika BMI. Podczas imprezy zaprezentuje się też Samodzielna Grupa Ratownicza Lublin ucząc uczestników podstawowych zasad pierwszej pomocy.

Swoje punkty w ramach Miasteczka dla Seniorów zorganizują m.in. Lubelskie Centrum Aktywności Obywatelskiej oraz Lubelski Oddział NFZ. Dzięki nim osoby starsze i ich rodziny będą mogły zapoznać się z ofertą lokalnych instytucji, które prowadzą działania na rzecz aktywizacji seniorów, ale też świadczą pomoc w różnych formach.

Liczne promocje dla seniorów przygotowały też sklepy i punkty usługowe w Galerii Olimp.

Inspiracją dla imprezy jest system aktywizacji społecznej seniorów jaki od dłuższego czasu realizowany jest w Lublinie. Ma ona też na celu zaprezentowanie energii i pokładów dobrego humoru jakie w nich drzemią a także pokazanie jak ważną część mieszkańców miasta stanowią.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 13.00-16.00.

Serdecznie zapraszamy na parter galerii w holu głównym (przed Bank Millenium)

Szaleństwo Zakupów z Coccodrillo!

5 października 2018 r.

291-154

Turniej Okinawa Karate w sobotę 22 września w Galerii Olimp!

21 września 2018 r.

zaproszenie