Aktualności

Zmiany w funkcjonowaniu parkingu od 19 sierpnia

Szanowny Kliencie/Kierowco!

Od 19 sierpnia 2021 roku parkowanie na parkingach zewnętrznych Galerii Olimp będzie bezpłatne tylko przez dwie pierwsze godziny. Opłata za trzecią godzinę parkowania wynosi 2 zł, a każdą następną 3 zł.

Operatorem parkingu jest firma Euro Park. Aby ułatwić opłaty za parkowanie klienci mają do dyspozycji aplikację EPARK. Umożliwia ona szybką opłatę za parking, a także przedłużenie czasu parkowania bez podchodzenia do samochodu. Opłat można także dokonać w 12 parkomatach umieszczonych na parkingach na terenie Galerii. Parking pozostaje całodobowy.

Jak skorzystać z parkomatu?

To proste! Zaparkuj auto, a w najbliższym parkomacie (jest ich łącznie 12) wpisz numer rejestracji swego pojazdu, opłać wybrany czas (gotówką lub kartą), pobierz bilet i idź na zakupy! Nie trzeba umieszczać biletu za szybą pojazdu.

Klientom GetGym, Multikina, Koziołek i klubu Masters przysługuje dodatkowa trzecia godzina bezpłatnego parkowania. Można ją aktywować poprzez wpisanie numeru rejestracyjnego w tablecie na recepcji danego klubu.

W jaki sposób zarejestrować swój pojazd w aplikacji i jak płacić za parking?

Pod poniższymi linkami znajdują się szczegółowe instrukcje korzystania z aplikacji EPARK

https://electronicparking.pl/o-nas/1095-2/

https://www.youtube.com/watch?v=yOOueSkuiIc

Dlaczego wprowadziliśmy odpłatność za parkowanie?

Zmiana ta była konieczna ponieważ parking przy Galerii Olimp wykorzystywany jest nie tylko przez klientów Galerii, ale także przez pracowników, mieszkańców, turystów pozostawiających swoje pojazdy poza Miejską Strefą Płatnego Parkowania w Lublinie, która po rozszerzeniu graniczy z parkingami Galerii Olimp. Sytuacja ta wpływa na znaczące uszczuplenie liczby miejsc parkingowych dostępnych dla klientów. Wprowadzone rozwiązanie – płatny parking z dwu lub w wybranych przypadkach nawet trzygodzinnym bezpłatnym postojem, pozwoli zabezpieczyć wolne miejsca postojowe i zmniejszy problem korków okresowo tworzących się przy wyjazdach. Jesteśmy przekonani, że nasze działanie ułatwi klientom Galerii Olimp znalezienie miejsca postojowego na czas zakupów i spotkań w naszej Galerii.

Dzięki zastosowanym zmianom bez problemu znajdziecie dogodne miejsce parkingowe pod swoim ulubionym sklepem.

Parkowanie na miejscach dla osób niepełnosprawnych podlega takim samom opłatom jak pozostałe miejsca.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących obsługi aplikacji prosimy o kontakt na kontakt@electronicparking.pl

Regulamin parkingu EuroPark