';

Levi’s/Lee/WranglerKategoria: Moda

Jesteśmy sklepem, który oferuje naszym klientom renomowane marki odzieżowe, takie jak: Levis, Lee i Wrangler.Znajdujemy się w czołówce marek jeansowych od wielu lat. Zawdzięczamy to przede wszystkim wysokiej jakości naszych produktów. Gwarantujemy Państwu profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta.

LEVI’S

Marka Levi’s® od lat jest uosobieniem klasycznego amerykańskiego stylu i naturalności. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalną i najczęściej naśladowaną marką na świecie – zdobywały wyobraźnię i lojalność ludzi wszystkich pokoleń. Dziś projektanci marki Levi’s® kontynuują tę strategię poprzez wciąż pielęgnowane nowatorstwo oraz innowacyjnego ducha. Wybór dżinsowej odzieży i akcesoriów Levi’s® dostępnych w ponad 110 krajach pozwala ludziom na całym świecie wyrażać swój własny styl. Więcej informacji na temat marki Levi’s®, produktów i salonów sprzedaży dostępnych jest na stronie www.levi.com.

WRANGLER

Born Ready to dzieło, które Wrangler tworzy od 1947 r, łącząc modę z funkconalnością. Pierwszą kolekcję zaprojektowano dla kowbojów: składała się z dżinsowych ubrań, dzięki którym mogli oni wygodnie siedzieć w siodle. Dziś Wrangler nadal tworzy możliwie najlepsze dżinsy odpowiadające potrzebom współczesnego klienta. Wrangler przyczynia się do ewolucji dżinsu dzięki wprowadzaniu przełomowych innowacji: denimu, który chroni przed deszczem czy dżinsu, który zapewnia ochronę przed zimnem. Wrangler jest twórcą marki odzieży dżinsowej, który zainicjował nowe rozwiązania dla twoich ulubionych dżinsów. Noś odzież marki Wrangler i bądź przygotowany na wszystko.

LEE

Lee jest topową amerykańską marką denimową, mocno zakorzenioną w silnym dziedzictwie odzieży roboczej, od lat znaną z dostarczania licznych innowacji do świata denimowego. Lee stworzył pierwszy kombinezon w 1911 roku, wynalazł jeansy zapinane na suwak, a także pierwszą w historii dopasowaną kurtkę denimową.

Rękodzieło, wysoka jakość i doskonała obsługa są standardami tej marki od 1889 roku, kiedy to Henry David Lee (założyciel) ustalił te wartości jako podstawę marki Lee. W ciągu ostatnich 125 lat Lee jest synonimem kunsztu i jakości, zapewniając doskonałe dopasowanie, użycie bardzo dobrej tkaniny i proste, ale jedyne w swoim rodzaju, wykonanie.

Lokalizacja