Godziny otwarcia Pon-Sob: 10-21
Niedziela: 10-20
  • galeria_olimp_957x304_v2

Karta Podarunkowa Galerii Olimp.

 

Karta podarunkowa mini

Czy kiedykolwiek miałeś dylemat jakim prezentem obdarować bliską osobę? A może ktoś wręczył Ci prezent, który nie był do końca zgodny z oczekiwaniami? Teraz możesz zapomnieć o podobnych wahaniach! Karta Podarunkowa Galerii Olimp to pewność, że Twój prezent będzie zawsze trafiony! To nowoczesny i niezwykle praktyczny sposób na udany podarunek, dzięki któremu obdarowana osoba będzie mogła wybrać upominek według swoich własnych potrzeb i preferencji!

Kartą Podarunkową można realizować płatności w sklepach i punktach usługowych na terenie Galerii Olimp, akceptujących karty płatnicze MasterCard. Daje to możliwość wyboru prezentu spośród szerokiej oferty centrum! To doskonałe rozwiązanie na najbliższe święta ale też na każdą inną okazję: urodziny, imieniny, ślub, rocznicę czy walentynki. Zaskocz swoich najbliższych wręczając im Kartę Podarunkową Galerii Olimp!
Najlepszy Podarunek … Dla Ciebie!

• Czym jest Karta Podarunkowa Galerii Olimp?
Karta Podarunkowa Galerii Olimp to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Podaruj ją swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest to również idealny prezent dla Twoich pracowników lub kontrahentów! Dzięki niej obdarowana osoba będzie mogła zrobić wymarzone zakupy w wybranym sklepie Galerii Olimp. Jest to idealne i wygodne rozwiązanie zwłaszcza w zbliżającym się okresie świątecznym.

• Jak działa Karta Podarunkowa Galerii Olimp?
Karta Podarunkowa Galerii Olimp jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid MasterCard, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Galerii Olimp akceptujących płatność MasterCard. Karta jest jednorazowego doładowania, a transakcji nią możesz dokonywać w wielu punktach, aż do wyczerpania limitu dostępnego na karcie lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).

• Gdzie można zakupić Kartę Podarunkową Galerii Olimp?
Kartę Podarunkową Galerii Olimp możesz zakupić w sklepie Salon Szkła i Porcelany HERA w środkowej części Galerii Olimp, tuż obok schodów ruchomych (lokal 14-15) codziennie w godz. 10.00-21.00, jak również na stronie internetowej klikając TUTAJ i zasilić dowolną kwotą od 30 zł do 4000 zł gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Kupując kartę płacisz tylko kwotę zasilenia karty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 15 minut od jej zakupu.

Jak można sprawdzić stan środków na Karcie Podarunkowej Galerii Olimp?
♦ Stan środków na karcie możesz sprawdzić :
♦ na stronie internetowej Galerii Olimp www.galeriaolimp.com.pl
♦ na stronie internetowej www.flex-e-card.pl
♦ w sklepie Salon Szkła i Porcelany HERA
♦ dzwoniąc na numer biura obsługi klienta +48 22 490 6923
♦ Skanując kod QR na odwrocie karty smartfonem

 W Programie Kart Podarunkowych Galerii Olimp nie biorą udziału sklepy: Apart, Witamin Shop,  Gatta, A&E Wommen, KIK, Uroda, Akcesoria kuchenne, Matsu Sushi, Matsuwok, Rani Restauracja Indyjska, Apteka, Pralnia Olimp, Poczta Polska, oraz punkty handlowo-usługowe nie posiadające terminali płatniczych.

 

OFERTA DLA FIRM

Regulamin Karty Podarunkowej Galerii Olimp

KUP PRZEZ INTERNET

SPRAWDŹ STAN KONTA

Najczęściej zadawane pytania FAQ

PLAKAT_karta podarunkowa