Aktualności

Już w sobotę Święto Kina z biletami za 12 zł!

Tegoroczne „Święto Kina” odbędzie się w naszych kinach 30 września, a bilety na filmy 2D będą kosztować tylko 12 zł. W repertuarze znajdzie filmy z minionych tygodni, najnowsze premiery i pokazy przedpremierowe!
Szykuj się na najbliższą sobotę i celebruj z nami Święto Kina! Już 30 września bilety do naszych wszystkich 45. kin w całej Polsce będą kosztować tylko 12zł plus opłaty internetowe czy zakupie biletów online. Celem akcji jest przede wszystkim propagowanie kultury chodzenia do kina, dlatego jeśli masz jakieś filmowe zaległości z wakacji, to przyjdź! Jeśli chcesz zobaczyć najnowsze premiery, to przyjdź! Jeśli chcesz przypomnieć sobie magię kina, to również zapraszamy!
W repertuarze znajdą się najnowsze premiery jak „Piła X”, „Doppelganger. Sobowtór”, „Twórca” i „Moje wielkie greckie wesele 3”. Nie zabraknie również propozycji z bieżącego repertuaru: „Zielona granica”, „Duchy w Wenecji”, „Kosmici w mojej szkole”, „Niezniszczalni 4”, „Strzępy”, „Teściowie 2 czy „After 5. Na zawsze”. Ponadto przedpremierowo pokażemy podnoszące na duchu „Święto ognia” w reżyserii Kingi Dębskiej. Film powstał w oparciu o książkowy bestseller 2021 roku, autorstwa Jakuba Małeckiego.
Będzie to już 8. edycja Święta Kina, przy okazji którego środowisko kinowe łączy siły i wspólnie tworzy to wyjątkowe wydarzenie pod patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Partnerem wydarzenia jest firma InPost.