Aktualności

Mikołajkowa Punktomania 6-12 grudnia. Wygrywaj karty podarunkowe!

Już dziś startujemy z Mikołajkową Punktomanią w Galerii Olimp! Wystarczy, że zrobisz zakupy na min. 50 zł, zarejestrujesz je na stronie www.punktomania.pl, zachowasz dowód zakupu i masz możliwość wygrania karty podarunkowej. Codziennie nagrodzonych zostanie aż 20 osób. Uczestnicy zabawy nagradzani są punktami za zarejestrowane paragony, a wygrywa ten kto osiągnie najlepszy wynik – w danym dniu lub w ciągu trwania zabawy. W finale nagrodzimy 10 osób.

„MIKOŁAJKOWA PUNKTOMANIA”

 

  1. Konkurs trwa od dnia 6 grudnia do dnia 12 grudnia 2021 roku na terenie Galerii Olimp.

 

  1. Aby wziąć udział w Konkursie Uczestnik musi dokonać jednorazowego zakupu w dowolnym punkcie usługowym lub handlowym zlokalizowanym w Galerii Olimp, na kwotę minimum 50,00 złotych brutto.

Sprzedażą promocyjną objęte są wszystkie towary i usługi dostępne w sklepach i punktach usługowych na terenie Galerii (z wyłączeniem napojów alkoholowych, produktów tytoniowych, lekarstw i farmaceutyków, a także zakładów lotto, wszelkich gier liczbowych i losowych, zakładów bukmacherskich, kart podarunkowych, doładowań do telefonów, zakupu oraz wymiany walut).

 

  1. Za pomocą aplikacji konkursowej dostępnej na stronie www.punktomania.pl należy zarejestrować dowód zakupu. System automatycznie przypisze odpowiednią ilość punktów za zarejestrowany dowód zakupu.

 

  1. Uczestnik konkursu otrzymuje 10 punktów za każdy zarejestrowany dowód zakupu oraz 1 punkt za każde pełne 10 zł z kwoty zarejestrowanego dowodu zakupu.

 

  1. Każdy uczestnik może wygrać nagrody za najlepszy wynik (sumę punktów) uzyskany w ciągu danego dnia oraz w ciągu całego konkursu.

 

  1. Rejestrować można dowolną ilość dowodów zakupu. Rejestracji dowodów zakupu i udziału w grze można dokonywać najpóźniej do godz. 21.00 w dniu 12 grudnia 2021 r.

 

  1. Uczestnik Konkursu musi zachować oryginały dowodu zakupów do zakończenia konkursu oraz przedłożyć je do wglądu na życzenie Organizatora przy odbiorze którejkolwiek z nagród.

 

  1. Nagrodami w konkursie są karty podarunkowe na zakupy w Galerii Olimp.

 

  1. Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 14 grudnia 2021 r. Wyniki zostaną umieszczone w punkcie informacyjnym Galerii, oraz na stronie www.galeriaolimp.com.pl

 

  1. Nagrody będą wydawane w dniach od 15 grudnia do dnia 31 grudnia 2021 w punkcie informacyjnym Galerii w godz. od 10.00 do 18.00

Regulamin konkursu Mikołajkowa Punktomania 6-12 grudnia