';

SKLEPY I USŁUGI

 GASTRONOMIA I ROZRYWKAlub wybierz kategorię
PROMOCJE

AKTUALNOŚCI

MAPA GALERII

KARTA PODARUNKOWA

Czy kiedykolwiek miałeś dylemat jakim prezentem obdarować bliską osobę? A może ktoś wręczył Ci prezent, który nie był do końca zgodny z oczekiwaniami? Teraz możesz zapomnieć o podobnych wahaniach! Karta Podarunkowa Galerii Olimp to pewność, że Twój prezent będzie zawsze trafiony!

To nowoczesny i niezwykle praktyczny sposób na udany podarunek, dzięki któremu obdarowana osoba będzie mogła wybrać upominek według swoich własnych potrzeb i preferencji!
Kartą Podarunkową można realizować płatności w sklepach i punktach usługowych na terenie Galerii Olimp, akceptujących karty płatnicze MasterCard. Daje to możliwość wyboru prezentu spośród szerokiej oferty centrum! To doskonałe rozwiązanie na każdą okazję: święta, urodziny, imieniny, ślub, rocznicę czy walentynki. Zaskocz swoich najbliższych wręczając im Kartę Podarunkową Galerii Olimp!
Najlepszy Podarunek … Dla Ciebie!

Czym jest Karta Podarunkowa Galerii Olimp?
Karta Podarunkowa Galerii Olimp to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Podaruj ją swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest to również idealny prezent dla Twoich pracowników lub kontrahentów! Dzięki niej obdarowana osoba będzie mogła zrobić wymarzone zakupy w wybranym sklepie Galerii Olimp. Jest to idealne i wygodne rozwiązanie zwłaszcza w zbliżającym się okresie świątecznym.
Jak sprawdzić stan środków na Karcie Podarunkowej Galerii Olimp?
Stan środków na karcie możesz sprawdzić :
– na stronie internetowej Galerii Olimp www.galeriaolimp.com.pl
– na stronie internetowej www.flex-e-card.pl
– w sklepie HERA HOME lovely porcelain
– dzwoniąc na numer biura obsługi klienta +48 22 490 6923
– skanując kod QR na odwrocie karty smartfonem
Jak działa Karta Podarunkowa Galerii Olimp?
Karta Podarunkowa Galerii Olimp jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid MasterCard, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Galerii Olimp akceptujących płatność MasterCard. Karta jest jednorazowego doładowania, a transakcji nią możesz dokonywać w wielu punktach, aż do wyczerpania limitu dostępnego na karcie lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).
Gdzie można zakupić kartę podarunkową Galerii Olimp?
Kartę Podarunkową Galerii Olimp możesz zakupić w sklepie HERA HOME na pierwszym piętrze Galerii vis’a’vis MULTIKINA tuż obok sklepu Quiosque  codziennie w godz. 10.00-21.00, jak również na stronie internetowej klikając TUTAJ i zasilić dowolną kwotą od 30 zł do 4000 zł gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Kupując kartę płacisz tylko kwotę zasilenia karty. Nie pobierana jest żadna dodatkowa opłata. Karta jest aktywna w ciągu 15 minut od jej zakupu.